Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Te hogy kezeled a haszonleső...

Te hogy kezeled a haszonleső rokonokat?

Figyelt kérdés
Értsd: Csak akkor vagy neki valaki, ha jó fizetésed és karriered van, s ha nem akkor le se vagy tojva. Vannak neked is ilyen, érdekes rokonaid? Hogyan kezeled őket? Jó kapcsolatokat ápolsz ilyen emberekkel?

2017. szept. 25. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem olyanok vannak,akik csak akkor jönnek ha segítség kell,de ha én kérek egy szivességet,folyton elfoglaltak. De ezek csak kifogások,így megszakítottam velük a kapcsolatot. Köszönünk egymásnak,de ennyi.
2017. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Van nekem is érdek rokonom.

A nővérem. Utoljára kb 2 éve beszéltem vele. Akkor is az unokahúgaim ballagása miatt. Útba esik, amikor anyóshoz megyünk, de eszembe nem jut meglátogatni.

A negatív embereket kiszűröm az életemből, ne engem keserítsenek meg...

2017. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ha felnőtt vagy, a te döntésed, hogy kivel tartod a kapcsolatot. Teljesen felesleges az ilyen kapcsolatokat erőltetni.
2017. szept. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden válaszolóval egyet értek,mert velem is ugyanez van.
2017. szept. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak, 1000km-re élek tőlük, és félévente jó, ha egyszer hazamegyek :)


Többre ne számítsanak, mikor segíteniük kellett volna, szartak rám, most, hogy svájci fizetésem van, jó lennék nekik... Így jártak.

2017. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első jelnél leépítem az ilyen embereket. Legyen akár rokon, barát, haver, ismerős. LAPÁT.
2017. szept. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Elküldtem őket a f@..ba. :D


Tesóm és sógornőm. Kellett volna az árvaságim a lakàshitelükbe. Úgy, hogy azt hogy gyerekük lesz úgy tudtam meg, hogy összefutottam sógornőmmel, mikor 8 hónapos terhes volt!!!


Apám huga:23 évig nem látott, csak apám temetésén. Persze balhézott, hogy mindent én döntöttem el. Egy forinttal be nem szállt volna, viszont érdeklődött az örökségről, amihez sem jogilag, sem érzelmileg, sem anyagilag, sem erkölcsileg nem volt köze.

2017. szept. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A rokonainkat nem választhatjuk meg, azok vannak. És mindig akkor kerülnek elő, ha kell nekik valami, és mindig akkor nagyon elfoglaltak, amikor nekem kéne valami kis segitség.
2017. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 25. 21:59
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem irigykedő rokonaim vannak, akik a szemembe kedvesek, de a hátamba a kést vágnák. Mindig a sumákolás, puhatolózás másoktól, hogy mennyit keresek, hogyan építem fel a házam, ők nem így csinálnák blablabla.. Roahdtul utálom őket és nagyon nehéz jópofát vágni a családi béke megtartása érdekében, ahelyett hogy a pofájukba vágnám a genyóskodásaikat és végre lezárhatnánk ezt a remek rokoni szálat.
2017. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!