Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Más az apám, hogy dolgozzam fel?

Más az apám, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Kiderült-negyven éves nő vagyok-hogy édesapám helyett nagyapám az igazi apám!!! Úgy kezdődött hogy apukám a halála előtt "elszólta" magát hogy "nincs ilyen nevű lányom..régen együtt laktak a szüleivel anyám kikapós, és kívánatos nő volt, ki is használta. Egyszer valamiért összeverekedtek! az apjával-anyám biztatására:(...ez akkor volt. Mikor születtem papám csak akkor látott amikor kikúsztam az előszobába!! Régen is feltűnt a fotókat nézve hogy apura nem hasonlítok, viszont teljesen olyan vagyok mint nagyapám!!:) ....még a hobbijait is-kertészkedés, vezetés- örököltem ő hivatásos sofőr /is/ volt.......pedig egyéves koromban elköltöztünk tőlük.


Volt valaki ilyen szituban? Anyám folyton szidott, tiszta nagyapád vagy stb.. :(((... mondta hogy olyan a természetem és én nem értettem!!? Beszéltem vele erről szinte teljesen biztos, apu mindig a bátyámmal foglalkozott!!! dacára hogy én segítettem haláláig!! ő volt mindig a "szeretett fia"..- én meg rohangáltam a kórházba apuhoz- ....mindig kirekesztettnek éreztem magam a kis családunkból!! És hát anyám is érezteti..


Mit gondoltok mit tegyek, ma megyek ki hozzájuk a temetőbe.. elképesztő a tudat hogy negyven évig megvezettek!!!:((

És fenekestül felforgatja az identitásomat..! Nem én vagyok én, ezt nem tudja aki nem volt benne!! Mintha örökbefogadtak volna!!:((((


Volt valaki így és mi lett a vége??


Köszönöm a válaszokat, sokat segítenétek!!

Pláne hogy most mennem kell a lakásból fiam már felnőtt és anyám sem akar velem egy fedél alatt lakni, pedig dolgozom rendesen 20 éve...nem is lenne kihez, tkp. a testvérem se a testvérem, fura ez...!!:(


2017. okt. 1. 09:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit zavaros az egész. Akkor apád apja lefeküdt anyáddal, és ebből lettél te?


Hát ha ilyen kikapós menyecske volt én kérnék egy dns vizsgálatot, mert azt sem hinném el neki h nagyapa az igazi apuci. Lehet ő se tudja.

De igazából én azt tartom apámnak aki felnevelt ( örökbe fogadtak) egyáltalán nem érdekel h ki a biológiai szülőm.

Az h anyád nem akar veled élni h jön ide?

2017. okt. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

"Nem én vagyok én"

De, te vagy. Értem én, hogy ez most nagyon felkavart téged, de ettől még nem leszel semmilyen más ember.

2 dolgot javasolnék, egyrészt édesanyádról szakadj le végre, másrészt keress fel egy jó szakembert, aki segít ezen túllépni.

2017. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan tudod hogy az az apád akit nagyapádnak gondoltál? Mert az hogy hasonlítasz rá semmit sem jelent. Az meg hogy apád letagadott.. hát, láttam már ilyet olyan helyen ahol biztosan az az illető volt az apa. A testvéred meg miért ne lenne a testvéred? Nem egy anyától vagytok?
2017. okt. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
már mindegy nem?amugy nem értema fiad kitesz a lakásbol vagy anyáddal éltek?azért ez se semmi
2017. okt. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is elég zavarosnak találom a történetet, és a hasonlóságnak sincs semmilyen bizonyító ereje.

Ha csak erre alapozod, és néhány elejtett mondatra, akkor hatalmasat tévedhetsz. Kár ezen lovagolnod. Az az apád, aki felnevelt.


Én is kiköpött nagyapám vagyok, csak én anyai ágról, így kizárt, hogy ő nemzett volna. Ettől függetlenül mindig megkapom, hogy tiszta V.... vagyok.

2017. okt. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Hobbit, érdeklődési kört nem lehet örökölni, genetikus vagyok. És az öröklődés sem úgy működés,hogy csak a szüleire hasonlít a gyerek, az ő szüleiből is elég sok van bennünk. De egyébnként nekem is zavaros a sztori
2017. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Annyira azért nem bonyolult.

A kérdező apja meghalt, halála előtt elszólta magát, miközben összeverekedett az apjával (a kérdező nagyapjával), hogy a kérdező nem az ő lánya, hanem a nagyapa (a kérdező apjának az apja) csinálta fel a kérdező anyját, mert az "kívánatos nő volt", ergó boldog-boldogtalannak szétrakta a lábát.


Javasolnám én is a dns vizsgálatot.

2017. okt. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak annyit olvastam hogy "apukám a halála előtt "elszólta" magát hogy "nincs ilyen nevű lányom." Nem mondott olyat hogy a nagypapától lenne. az meg hogy esetlegesen féltékenykedett a feleségére, nem jelenti azt hogy a nő ku.rva lett volna aki mindenkivel leáll.
2017. okt. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

"És fenekestül felforgatja az identitásomat..! Nem én vagyok én"

Nem, dehogy. Te te vagy, és dolgozz azon, hogy magadat megismerd, a világot megismerd - függetlenül attól, hogy kik a felmenői, MINDENKINEK ez a feladata a világban.

Semmi sem változott ezzel a hírrel.

József Attilát is megértheted, hisz már nem vagy kisgyerek:


"ki emlékszem, hogy több vagyok a soknál,

mert az őssejtig vagyok minden ős -"


[link]

2017. okt. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező apja meghalt, halála előtt elszólta magát"


És ez mit bizonyít? Semmit! Az emberek többsége féltékeny, hajlamos fantáziálni, megvádolni bárkit bármivel.

De ha netán meg is történt a dolog, akkor is nagyobb eséllyel az az apa, aki naponta együtt volt a feleségével, és nem az, aki kétszer rámászott. Persze nem zárható ki, de egy DNS vizsgálat nélkül maradjunk annyiban, hogy csak egy féltékeny férj feltételezése.

Talán már erősen demens is volt, amikor ezt mondta. Én nem tulajdonítanék ennek semmilyen jelentőséget.

2017. okt. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!