Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Hogyan dolgozzam fel, hogy apám nem szeret többé?

Figyelt kérdés

Ezt egyáltalán fellehet? Úgy érzem belebetegszem...

19L



2016. máj. 21. 23:26
 1/10 anonim válasza:
80%

Kicsit írd körbe,mert ez kevés infó.Egy szülő nem dobja el csak úgy a gyerekét.

Hacsak nem estél teherbe és szöktél el egy drogos zenésszel.

2016. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Ebből nem sokat érteni, de nyugodj meg, nincs olyan, hogy a szülő egyik napról a másikra, nem szereti a gyerekét. (N)
2016. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bővebben csak üziben szeretném..

Röviden annyi, hogy elváltak anyával 3 évvel ezelőtt..

Vele maradtam, az első 3 hónap jól telt... utána elkezdett gyötörni hogy mennyire utál, mert tönkreteszem az életét, plusz gondot jelentek neki, elege van belőlem, takarodjak el végleg, stb..

Ami megnehezíti a dolgokat az az, hogy 5 éve masszív alkoholista.. Megismerkedett egy nővel, aki úgy bánt velem mint egy utolsó kutyával, és még én voltam a rossz akkor is... elűztek...

Az érzés, hogy jobban szerette a nőjét és a mostohalányát, mint engem... legszívesebben elástam volna magam.

3 nap múlva saját albérletem lesz..

Szeretném ha minden olyan lenne mint régen. Amikor még én voltam neki a legfontosabb. Nagyon kivagyok.

2016. máj. 21. 23:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Az alkohol sokmindent tesz az emberrel, nem mellé, hogy még el is vált. Ha elköltözöl, lesz időd átértékelni a dolgokat és ne csüggedj! Rendbejöhetnek a dolgok.
2016. máj. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Hidd el nem fogsz belebetegedni ! Fiatalabb voltam mint te mikor apám mindennek lehordott , kiskorom ota ivott ... ebböl kifolyolag örülhettem ha egy csokit kaptam töle . Attol eltekintve ,hogy a válás utáán 3 évig nem érdekeltük ugy tünt probálja helyre hozni . Hát nem igy történt . Eleinte én is gondolkoztam mit ronthattam el . Majd rájöttem nem én voltam a hibás azért mert ö a saját életét tönkre téve elmarta maga mellöl a gyerekét .! Szoval kitartás . Ez egy röövid kis átmeneti állapot ami késöbb már inkább kellemes emlék lesz mint rossz !:)
2016. máj. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
Apád már nem az apád, hanem egy két lábon járó alkohol. Nem apád szeretét vesztetted el, hanem apádat saját magát. Ezt kellene először is megérteni.
2016. máj. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szrd le, apád nem az apád, csak egy ismerős.


Az én apám is azóta tesz a fejemre, mióta összejött a mostohaanyámmal (8. éve, a nő masszívan utál, mert felnőttként nem ugráltam neki, ahogy fütyült).

Kb. hetente kétszer átugrik 10 percre - vagy csak megígéri, de nem is jön -, ebből kb. minden 4. alkalommal leugatja a fejem, épp, mit csinálok rosszul, majd elmegy.


Nagyon kellemes érzés, mert anya halála és az új nő között (4 év) nagyon szoros volt a kapcsolatunk, amióta a nőcske belépett az életébe, a vér szerinti családjára egy az egyben tesz.

2016. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Idővel könnyebb lesz.
2016. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

mivel nagyon valószínűleg képtelen vagy lesz**ni apádat (sok okos kommentelő ^^) mert mégiscsak az apád azt javaslom, hogy szedd össze minden lelki erődet barátokat akid fontos számodra és csinálj valami olyant ami megnyugtat -> ha nincs egyikhez sem kedved/lelik erőd javaslom a reggeli és a naplemente utáni futást (segít!)

így bírd ki amíg elköltözöl és amíg le nem csillapodik a végtelen rosszkedved aztán majd könnyebb lesz :)



UI: mivel leszel az után is, hogy ez mind megtörtént valahogyan alkalmazkodnod kell a helyzethez és (szerintem) választanod kell a hideg és a meleg módszer között, azaz vagy távolságtartó leszel vele és elhidegülsz tőle amennyire csak tudsz vagy megpróbálod visszatéríteni arra a bizonyos "helyes útra"

megvan mindkettő módszernek a jó és rossz tulajdonságai de ezt majd csak privátban írom le ha érdekel :)

2016. máj. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem,keress egy pszichológust,ő segíteni tudna feldolgozni!Nagyon sajnálom:((át tudom érezni,én is csak egy púp voltam apám hátán.De még nagyon fiatal vagy!Hidd el ne apádnak akarjál megfelelni,hiszen nem apaként viselkedik.Én már eljutottam erre a szintre.
2016. máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!