Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan lehet valaki egyuttal...

Bubuka508 kérdése:

Hogyan lehet valaki egyuttal a saját nagyapja is?

Figyelt kérdés
2017. okt. 9. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2017. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mielő kiírsz egy kérdést, keresgélj kicsit.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__4606407-..

2017. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-es: Nagyon jó, köszi! Én ugyan másütt olvastam hasonlót, Sven Hassel egyik könyvében, de ez is maximálisan megállja a helyét! Csak kiváncsiságból tettem fel a kérdést. Megy a zöld pacsi!
2017. okt. 9. 21:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem veheted feleségül a saját nagyidat, sehogy. :D
2017. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Te teszta hulye vagy ugye tudod
2017. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2017. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

na, leírom magyarul a szöveget, csak közben meg kell állítanom a videót, mert folyton belezavarodok :)

szóval.

énekes elvesz feleségül egy nőt, akinek van egy felnőtt lánya. felnőtt lány összejön énekes apjával. tehát a mostohalánya lesz a saját mostohaanyja, a saját apja meg emiatt a veje (a lánya férje, ugye) .

aztán az énekesnek születik egy fia. emiatt a gyerek az énekes apjának a sógora lett (mostohalány testvére), az énekesnek meg a nagybátyja (a mostohalánya, aki már a mostohaanyja is volt testvére).

aztán a mostohaanyja/lánya is szült egy kisfiút. ez a kisfiú az énekes unokája, mivel ugye a mostohaanyja (az apja felesége) gyereke - így most az énekes felesége az énekes mostohanyjának (is) az anyja, viszont így az énekes nagymamája is - így az énekes, aki a feleség, tehát a nagymama férje, az a nagypapa -a saját nagyapja :)

2017. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es látom, te is olvastad, amiröl irtam, szóról szóra igy van! Csak egyeseknek nincs fantáziája.
2017. okt. 9. 22:29
 9/12 Katókapókapóka válasza:
100%
Vedd feleségül a nagyanyád, és egyből a saját nagyapád is leszel.
2017. okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak papíron és úgy is illegális. Vagy időutazó. (Van egy film Ethan Hawk-al)
2017. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!