Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokanővérem kérném meg, hogy...

Unokanővérem kérném meg, hogy táncoljon velem szalagavatón. Szerintetek ez gáz? 18/F

Figyelt kérdés
Az osztályunkból csak páran jelentkeztek a nyitótáncra szalagavatón, közülük a legtöbben a barátnőjükkel táncolnak. Nekem nincs erre lehetőségem, valamint az osztályból sincs valami nagy választék lányból. Viszont unokanővérem tavaly érettségizett, szerintem simán elfogadná ha felkérem, de nem tudom, mások mennyire tartanák ezt gáznak, hogy családtaggal táncolok. Szerintetek?
2017. okt. 10. 20:30
 1/6 Captain Logic ***** válasza:
61%
Pontosan ki is az a más? Nem kell szétkürtölni, hogy családtag.
2017. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Én a mostohabátyámmal táncoltam harmadikban palotást. Senki nem röhögött ki. :)
2017. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyáltatalán nem gáz. Kedves gesztus az unokatesód felé. Nem lehet épp akkor mindenkinek barátnője és ha más meg nincs akivel táncolhatnál, akkor még ez a legjobb megoldás.
2017. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Még mindig jobban jársz mint egy idegennel. Én akkor ismertem a táncpartnerem mikor elkezdődtek a próbák. Eleinte elég gáz. Szerintem senki sem fog furán nézni rátok.
2017. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Először kérdezd meg, hogy lehet-e egyáltalán külsőssel táncolni. Nálunk például nem lehetett, mert nem volt annyi hely, hogy akár csak az iskolán belülről is mindenki táncolhasson aki akar. Biztos van olyan lány az osztályodban, aki szívesen táncolna, de nincs partnere. Inkább őt kérd fel. Ez egy egyszeri alkalom az életben és szerintem nagyon gáz, ha valaki azért marad le róla, mert külsősök foglalják be a helyeket.
2017. okt. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz.
2017. okt. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!