Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » 40 évesen miért hazudik a...

40 évesen miért hazudik a plasztikai műtétjéről a szüleinek?

Figyelt kérdés

40 éves nő ismerősömnek nagyon lazák a 60-as szülei.

Egy felvarráson és egy mellfeltöltésen van túl. Nagyon látványos a változás. Társaságban beszólt nekem, hogy jól megereszkedtek a melleim. Erre én visszaszóltam neki, viccesen, de rosszul esett, hogy meg akarja adni a sebésze számát? Erre nagyon csúnyán nézett rám és mutatta, hogy hallgassak. Normális, hogy felhozza ha ekkora titok?


2017. okt. 26. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem normális, hogy beszól neked.
2017. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Én is titkolok pár dolgot a szüleim előtt... mondjuk én nem vagyok olyan hülye, hogy pont ezzel b.tassak mást. (nem, nálam nem plasztikai műtét... én pl. azt titkolom előttük, hogy az egyik felső fogamat ki kellett húzni... már régebb óta lehetett tudni, hogy nem jól nőtt, és szólt orvos is, hogy ezt előbb vagy utóbb ki kell húzni... persze erre mondták, hogy ha jól mosnék fogat, akkor nem kéne... nyilván jobban tudják, mint az orvos, és azt sem tudják, hogy mosok fogat... na most van fogklipszem, és ameddig be nem gyógyul a helye, hogy megcsináltassam, felteszem a klipszet és titkolom).
2017. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg igen, de te csak ültél ott és csendben maradtál?


tolni kellett volna, hogy de az egész falu a melleidről beszél, mutasd már meg, nem fáj?


ez a minimum a beszólása után

2017. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok esze lehet neki..,hogy ha másokat sérteget,ő meg elvárja hogy te meg ne is hozd szóba az ő mütéteit.

Lehet azért hazudik mert sokpénzbe került..és nem akarja hogy megtudják mennyit elköltött rá. Vagy azert mert cikinek tartja hogy szüksége volt rá.


Akármi is az oka, nem kéne másoknak beszologatnia!

2017. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Már pedig a nők ilyenek.
2017. okt. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Vannak plyan nök akik bem tudják elfogadni hogy öregszenek! Senki nem hülye és vak, mindenki látja ha valakin plasztikáztak! A barátnöd nem tudom hol él, neki van kisebbségi érzése mert a természetes miviltát nem tudja elfogadni és soha nem iis fogja! Az ilyen emberek nem boldogok a saját börükven! Ne vedd fel a megjegyzéseit! A legjobb bosszú az ha látja te magabiztos vagy és jól érzed magad a börödben! Legközelebb ha beszól csak rázd meg a cicid és a képébe mosolyogva közöld vele hogy: Édeském a pasim az én cicimet így is imádja!
2017. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de ismerősöd kegyetlenül gyerekes.

Ha már a sajátját megplasztikáztatta, akkor milyen jogon szól be másnak, amikor régen neki is ugyanolyan "problémái" voltak?

Én egyből elkezdtem volna kivesézni, hogy mennyiért csináltatta, fájt-e, nagyon ronda volt-e, hogy mindenképpen műtét kellett stb. Ez lett volna a minimum az ilyen gyerekes, óvodás beszólásra.


Szép, hogy ő elvárja, hogy a műtétét ne firtassa senki, de ő meg beszólogat.

2017. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan visszaszóltam volna neki; hogy inkább az agyadat kellett volna feltölteni!
2017. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
8%
én sem mondtam el, amikor 23 évesen megnagyobbítattam. Aztán 28 évesen szerettem volna még nagyobbakat és megint megcsináltattam. Most 30 évesen, már jobb a kapcsolatom velük, de továbbra is úgy gondolom, hogy ez az én dolgom. Ha tenyleg lóg a melled, akkor csinaltasd meg. Ma ez már nem nagy dolog.
2017. okt. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

Utolsó!

Ne feledd, hogy 50 cm3 felett már kötelező a rendszám.

2017. okt. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!