Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a 21 éves egyetemista lányotok aki anyagiak miatt veletek lakik,400. 000 forintos hitelt venne fel plasztikai műtétre?

Figyelt kérdés
Mellnagyobbításról lenne szó, szinte nincsenek melleim, nagyon lapos vagyok. Félek strandra menni, gyűlölök ruhákat próbálni és mindig rettegek az új barátom előtt levetkőzni. Akinek nincs a testével ilyen jellegű probléma az talán át sem tudja érezni mennyi gátlást okozhat ez egy nőnél. Ha tehettem volna már 18 évesen mentem volna mellnagyobbításra. Egyetemre járok, csak alkalmi munkákat tudok elvállalni, abból összegyűjtöttem már magamnak 200.000 forintot mellnagyobbításra. A "maradékot" felvenném. Hogy mondjam meg itthon? Azt várnák a szüleim, hogy már költözzek külön, nem azt, hogy erre költsek/hitelt vegyek fel.

2015. febr. 26. 12:40
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
76%

Még ha tényleg a magadéból akarnád fizetni, akkor sem lennék szülőként elájulva, hogy ilyen hülyeségre készül a lányom.

Na, de hogy hitelt felvenni ezért... Nevetséges.

2015. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
55%
Egy biztos, barátnőnek nem kellenél. És nem azért, mert bármi bajom lenne a kicsi mellekkel.
2015. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
59%
Ez jó ötlet. Akkor mostantól én is fejem majd anyámat, hogy legyen pénzem farokhosszabbító műtétre.
2015. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
65%
Az én lányom szerencsére nem hibbant meg.
2015. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:

4. ki feji az anyját? saját névre venném fel a hitelt, természetesen.


Van különbség a kis mellek és a laposság között. Ha kicsi melleim lennének az nem lenne gond.

2015. febr. 26. 12:51
 6/59 anonim ***** válasza:
76%
Először költözz külön és legyél felnőtt, aztán plasztikáztass.
2015. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
76%
Nem örülnék neki. Mégis miből akarod visszafizetni? és miből gondolod, hogy kapsz hitelt? Ahhoz rendes munkaviszonynak kellene, hogy legyen neked és az neked nincs. Ez nagyon felelőtlen lenne, úgyis az lenne belőle hogy majd a szüleidnek kell fizetni.
2015. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
82%
biztos, hogy nem kapsz hitelt max uzsorástól. Attól meg inkább ne akarj kérni.
2015. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

van egyetemistáknak hitel, ami szabad felhasználású, annak aki államilag támogatott képzésen van. igen, én azon vagyok, mert nagyon jól tanulok. ;)) azt sokkal-sokkal később is ráér visszafizetni.

sajnos a külön költözés nem egyszerű, pedig nagyon szívesen megtenném.

2015. febr. 26. 12:56
 10/59 anonim ***** válasza:
84%
A 4-es nyilván arra gondolt, hogy ha anyagi okokból nem költözöl külön, holott anyádék már várják, akkor igenis "fejed" valamilyen szinten a szüleidet, mert hát mégiscsak a nyakukon élsz. Ilyen esetben ha nem a saját létfenntartásodra keresnél és még hitelt is akarnál felvenni (rendszeres jövedelem nélkül mégis mit? Uzsorát?), akkor holnaptól nem laknál a lakásomban. Majd először nőj fel, tartsd el magadat,költözz külön, utána legyenek extra igényeid. Igen, amíg az ember saját magát sem tudja eltartani, addig minden extra igény, ami a létfenntartáson felüli, tök mindegy, milyen okból kell.
2015. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!