Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Gáz, ha unokatesómnak pénzért...

Gáz, ha unokatesómnak pénzért adnám oda a fejhallgatómat, amit már nem használok?

Figyelt kérdés

Gamer, 30.000 forint volt.

Mivel en mar nem gepezek, a fiokomban porosodik kb 3 honapja. Unokatesom mondta, hogy adjam akkor neki oda, valaszul azt mondtam neki atgondolom.

Gaz lenne, ha az eredeti aranak a feleert cserebe adnam oda neki?

Mert: 1. gyujtok most valamire

2. mi hasznom lenne abbol, ha egy teljesej jo, draga fulest odaadnek neki INGYEN?

Viszont ezzel azt is erzem, hogy nem lenne szep dolog... eleg kozeli viszonyban vagyunk, kb testverkent tekintunk egymasra.


2017. okt. 28. 14:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
15%

"2. mi hasznom lenne abbol, ha egy teljesej jo, draga fulest odaadnek neki INGYEN?"


És abból mi hasznod van/lesz, ha továbbra is a fiókodban porosodik?

2017. okt. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
Lenne rá pénze 15000ft ? Zsebpénz .ha nem és ingyen se adod akkor hirdesd meg és ad el másnak ,vele meg közöld hogy kell pénz másra igy inkább eladtad/eladod.
2017. okt. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ingyen ilyen értékű cuccot főleg 18 év alatt nem adnék pda senkinek. Én megbeszélném a szüleiddel először, hogy ez a dilemma, megkérhetem-e erre egyáltalán, nem fog-e elmérgesedni a viszony a 2 család között. Aztán mondhatod neki, hogy drága volt és kell a pénz, ezért megpróbálod eladni. Ha neki kell x-ért (vagy mondjuk amiért meghirdetnéd, ahhoz képest "családi kedvezmény), akkor vigye.
2017. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!