Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyon kellene a válaszotok...

Nagyon kellene a válaszotok mit tegyek ha a szüleim elgáltak apum megkérdezte lesze szereplésem (zongora) és?

Figyelt kérdés

meghívtam de anyum nem akar eljönni úgy ha apum is ottlesz (anyummal lakom) + ezmellett a barátnőm is eljön válaszotok minnél hamarabb kérlem szépen? L/13

Ja és legfeljebb 2017.11.29 ig kelenek a váladzok köszi ?



2017. nov. 22. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjabol a szuleiddel vagyok egykoru. Szerintem te egyszeruen mondd meg, hogy meg vannak hivva mindketten es szeretned, ha ott lennenek, mert mindkettojuket szereted. Oldjak meg ok, ok a felnottek. Erett, felnott ember arra az egy orara felre tudja tenni a sertettseget. Nem egy 13 eves kislanytol kellene varniuk a megoldast.
2017. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Én megmondanám helyedben anyádnak, hogy akkor ne menjen, ha ennyi esze van csak. Ki a francot érdekli. Szánalmas az ilyen érzelmi zsaroló patkány. Nem is csodálom, hogy apádnak nem kellett.
2017. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik a terem egyik vegebe ul, a masik meg a masikba. Felnott emberek felfoghatnak, hogy neked ok mindketten a szuleid, ugyanolyan fontosak.
2017. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg mindkettőt. Felnőtt emberek nem lehetnek ilyen gyerekesek, hogy nem bírnak 2 órát egy teremben.
2017. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Én közölném anyámmal, hogy akkor ő NINCS meghívva és pont.


Ha ilyen ostoba, önző, akkor nem is kell, hogy jöjjön. Egy perc lekiismeret-furdalásom nem lenne, és elgondolkodnék, hogy vajon mr minden számomra fontos napot tönkre fog-e tenni a hisztijével.

2017. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor apukád titokban jöjjön, vagy szóljon tök máshova a jegyük. Amúgy igazán félretehetnék picit az ellentétjüket a gyermekükért. Mondd meg anyukádnak, hogy félretehetné. Amúgy ki mondta, hogy beszélgetniük is kell egymással, elég, ha köszönnek. Egyébként nem tagadhatják le/ meg a múltjukat, mert itt vagy te, a bizonyítéka rá. És ha anyukádnak te fontos vagy tényleg, akkor eljön úgyis, hogy apukád is ott lesz, mert megteszi neked ezt a szívességet a kedvedért, mert te szeretnéd, és igazán nagyra értékelnéd, és úgy lenne jó, úgy lenne az igazi, ha mindketten ott lennének. Szerintem mondd el ezt így neki. Apukád meg legvégső esetben, ha anyukád nem érti meg , akkor álcázhatja is magát pl. De amúgy egyébként nem tudom, mennyire lehetne elcserélni a jegyet, lehetne úgy is, hogy észre se vegyék egymást, csak akkor talán előre beszéld meg apukáddal, hogy majd később találkoztok , és együtt megbeszélitek, vagy nem tudom, meddig tart az előadás, adhatnál neki Vip-jegyet talán, hogy, ja de az nem jó, ha az előadás éppen szünetel, akkor mindenkinek szünetel, közben pedig feszkót okoz maga körül, hogyha a te produkciód után kimászkál. Vagy nemtom, várakozhatna ott amikor rögtön ott a színpad széle után, szóval ahová már ponthogy nem látnak be a nézők, és akkor oda készíthetnél neki egy széket, és akkor meghallgathatná ott ülve.
2017. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
#1 vagyok. Az elottem szoloval nem ertek egyet. Ne titkolozz, ne sumakolj, te kerulhetsz bajba a szuleid butasaga miatt. Nem, meg mindig azt mondom, hogy ez az o dolguk, hogy hogyan oldjak meg.
2017. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Hívd meg mindkettőjüket, onnantól az ő dolguk, hogy hogy intézik. Ha anyud ilyen kétbites, az az ő szegénységi bizonyítványa. Te mindent megtettél.
2017. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok kommentet nagyon sok jó volt bár úgy jött ki apum a jó ez nemígyvan apum egy nagy... anyum sokkal kedvesebb meg minden csak apum má nagyon idegesíti azért köszi 1 es és még a többi válaszolónak bár apum még a 7 év alatt 1x jött el eddig nembiztos idén eljön de anya aztmindta akor lehet hogy akkor elmegyünk utána valahova szóval köszönök mindent
2017. nov. 22. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!