El akarok szökni. (? )

Figyelt kérdés
Gyűlölöm a szüleimet. Gyűlölöm!!!! Ellehetetlenítették az életemet. Egy nagyon kicsi helyen élek, nem is lakás ez hanem egy pici üzlethelység. Nincs fürdőszoba, egy nagyobb lavorba kell állnom és egy edénnyel önteni magamra a vizet. Nincs szobám, még asztalom sem. Csak egy ágyam és egy darab fiókos szekrényem ami nagyon kicsi. Az ágyammal szemben, szinte közvetlenül a fejemnél van a hűtő, nincs konyha, csak egy főzőlap egy állványon. Nyolcadikos vagyok. Egész tanévben így éltem. És már nem bírom. Felvettek egy zeneművészeti szakközépiskolába, ami az egyik legerősebb Magyarországon, zongora szakra. De nem tudok gyakorolni. Nincs lehetőségem, a zeneiskolába járok gyakorolni, szinte mindig este nyolcig. (régebben volt zongorám amikor nem itt laktunk, de most már nincs) Ez borzalmas és ellehetetlenítették az egész itt töltött életemet ezzel. És az a legszomorúbb hogy lenne pénzük máshova költözni. De apámat csak saját maga érdekli. Vett egy mini kocsit, két iphoneja, egy ipadja, és két nagy apple gépe van. Nem bírom tovább. Nekem nem kell apple gép vagy telefon. Csak becsüljék a tehetségemet azzal hogy feltételeket teremtenek hogy tudjak gyakorolni, tanulni, fürödni. Segítsetek. Nem hat rájuk ha beszélek velük. Csak rosszab lett.

2015. máj. 8. 19:56
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
(13/L)
2015. máj. 8. 20:01
 2/18 anonim ***** válasza:

Hogy kerültetek ebbe a helyzetbe? Anyád hogy áll hozzá? Testvérek?

Nem tudsz elmenni kollégiumba?

2015. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az elszökés nem egyenlő azzal hogy legyilkolom a családom. Vagy nemtom mire gondoltál.
2015. máj. 8. 20:15
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem lehetek koleszos. Van egy hugom. Anyam ugy all hozza, hogy még azt sem becsülöm meg amim megvan és el vagyok kényeztetve.
2015. máj. 8. 20:16
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem az a fontos, hogy kerültem ide, janem hogy hogyan kerülhetek el innen
2015. máj. 8. 20:17
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Először is hatalmas gratuláció, hogy felvettek a zeneművészetibe. Az nagyon jó, hogy a zeneiskolában tudsz gyakorolni. Valószínű, csak átmeneti ez a rossz helyzet, hisz írtad, előtte volt zongorátok és máshol laktatok. Meg fog oldódni.
2015. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Es a szuleidnek jo ez a helyzet? Ha annyi igenye van, hogy IPhone-ja legyen akkor a furdoszoba miert nem jut eszebe?

Jelentkezz olyan suliba, ahol koliban kell laknod mert messze van! En sem birnam, szegenykem, valami gyerekjoletisnek kellene errol szolnod. Ha mas nem, a tanarodnak.

2015. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Amugy, hogy kerultetek ebbe a helyzetbe?
2015. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát elég hosszú átmenet. Nagyon rég tart már ez. És apámmal most összevesztünk, azt mondta majd én keresek akkor magamnak pénzt meg lakást ha elégedetlen vagyok, ő neki elege van belőlem, hogy nem köszönök meg semmit és csak erőszakoskodok. Bocsánat hogy vannak létszükségleteim. De amugy köszi szépen a gratulációt. Viszont nem fogom tudni megtartani a helyemet ha nem tudok később sem gyakorolni. Mi lwsz nyáron???
2015. máj. 8. 20:25
 10/18 A kérdező kommentje:
Bonyolult hogy hogy jutottam idáig és egyáltalán nem lényeges. A koli nem jó, nem lehetek kolis mert szüli beleegyezés is kell meg minden.
2015. máj. 8. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!