Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért ítéli el mindenki a...

Miért ítéli el mindenki a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Adott egy 24 éves, dolgozó nő, aki stabil párkapcsolatban él. A párjával lakást szeretnének, ezért a férfi szüleinél laknak, hogy tudjanak gyűjteni. Két utcára vannak a kollégiumtól, ahol én lakom, így gyakran találkozok velük. Most az a helyzet náluk, hogy össze jött a terhesség tabletta mellett. A barátnőm teljesen ki van készülve. Fáj neki, hogy ketten, jó szakmával sem keresnek annyit, hogy teljen egy albérletre és a babára együtt. Anyósjelöltékhez sem szülhet, mert a párjának testvérei is vannak, nincs ott már hely. Mindenki az elvetetést pedzegeti, de a barátnőm nem akarja. Nekem azt mondta, hogy 24 éves, felnőtt, dolgozó nőként nem fog abortuszra menni, nem bírná elviselni. Rá menne a lelki egészsége és lehet idővel a párkapcsolata is. Nehéz helyzet, én arra gondoltam, hogy majd csak dönt valahogy, ha a kezdeti sokkon túl jutott. És döntött is! Elhatározták a párjával, hogy irány külföld. Azt nem tudom, hogy a barátnőm szülei hogyan fogadták, róluk nem szokott mesélni, de a párja családja borzasztóan kiakadt. Mi az, hogy odakint akarnak unokázni, távol a családtól? Nem hogy várnának még pár évet és telepednének le valahol a közelben? Meg hogy még fiatalok, még várni kéne... stb. Teljesen kikészítik a barátnőmet. Nem rég sírt, hogy már barátoktól is megkapta, hogy el kéne vetetnie. Mire jó ez?
2017. dec. 17. 14:55
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Szerintem az lenne a legjobb, ha a fiú kimenne külföldre dolgozni egy időre, hogy pénz gyűjtsenek és majd utána vagy költözzenek ki van vegyenek itt házat stb.
2017. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Első a gyerek! Amit ott keresne,abból lehet fizetni egy albit és egy bejárónőt. A szülők meg ne óbégassanak,ha nem segítsenek,ahogy tudnak.A fog szakmában el fog tudni helyezkedni.Az ápolónőket is keresik!
2017. dec. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!