Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Érzitek, hogy az élet hogy...

Érzitek, hogy az élet hogy megtépáz?

Figyelt kérdés
Rokonok tunnek el melölunk , evröl evre, baratok , 40 evesen szembesultem azzal a Facebookon h nehany volt osztalytarsam meghalt már. Jómagam is kulföldre szakadtam ... mindennap egy harc a talponmaradásért

2017. dec. 26. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

örülj neki, hogy csak 40 évesen :)

én 29 vagyok de már sok ismerősöm meghalt, volt oszt. társ is, legjobb barátom anyukája rákban stb...


az élet nem csupa öröm és móka ez tény.

nem tudsz mit tenni, egyszer mindenki meghal, viszont addig élvezni kell az élet apró örömeit :)

2017. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az élet már csak ilyen.
2017. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos kezdem belátni magam is, hogy elszáll az idő, meg vele együtt mi is végül.
2017. dec. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Változtatni mindig tudsz,tényleg.És a változás segít.Nem kell nagy dolog ám! :)
2017. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez bizony szomorú. Igyekszem nem gondolni ilyenekre. Sajnos, nehèz....
2017. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bár ne érezném
2017. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Változtatni mindig tudsz,tényleg.És a változás segít.Nem kell nagy dolog ám! :)"

A meghalt ismerodeit egy kis eletmod/szemleletvaltas nem hozza vissza.

2017. dec. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon rossz azzal szembesülni, hogy egyre több rokonod/ismerősöd meghalt. Nehéz elfogadni és túllépni rajta, de muszáj.
2017. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az idő múlását érzem :( pedig még fiatal vagyok, 24 éves. Most látom, hogy milyen hibákat követtem el annó, amelyek a jelenlegi életemre is kihatnak.
2017. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!