Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek ha utálom a sógornőm?

Lánc kérdése:

Mit tegyek ha utálom a sógornőm?

Figyelt kérdés
A vőlegényem nővére orvos és ha kérdezek tőle valamit az egészségemmel kapcsolatban flegmán le koptat. Hogy éljek egy családban egy ilyen emberrel?
2017. dec. 27. 22:01
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
95%
Ne kérdezz tőle semmit ilyen egyszerű! Nem kell vele foglalkozni!
2017. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
95%

Nem kérdezz tőle.

Nyilván nem akar akkor is dolgozni, amikor végre a családdal lehet.

2017. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
93%

Miért kéne vele élned?


Te szereted, ha folyton szakmai ügyekkel zaklat a családod? Ha nincs épp szolgálatban, akkor hagyd őt békén az egészségügyi kérdéseiddel. Ha érdekel a véleménye, keresd fel őt a rendelőjében.


Csak azt nem szereted, hogy nem válaszol az ilyen kérdéseidre, vagy úgy egyáltalán utálod őt mindenféle szempontból? Nem ugyanaz.

2017. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Sokszor úgy érzem hogy ő utál engem abból ahogy viselkedik és már úgy össze gyűlt bennem hogy utálom én is. De a párom képes össze veszni velem miatta...
2017. dec. 27. 22:14
 5/51 anonim ***** válasza:
27%

[link]

Az érzéseim hasonlóak az én sógornőmmel szemben is.

2017. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
91%
Ne foglalkozz vele. És ne várd azt, hogy a párod is utálja őt, hiszen a saját testvére!
2017. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Soha többé nem fogok kérdezni tőle és utálom mint a szart
2017. dec. 27. 22:25
 8/51 anonim ***** válasza:
90%

Hát mit mondjak, nekem is tele lenne a tököm, ha a rokonság egyfolytában szakmai dolgokkal traktálna.


Ha mindössze emiatt nem kedveled, akkor ezen könnyű segíteni. Viszont az alapján, ahogy írsz róla, van ott más is, csak azt nem részletezted nekünk.

2017. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy csak nem akar családi orvos lenni úgymond. Tehát elég neki az amit a munkahelyén lát/tapasztal. Mi van akkor ha családi környezetben inkább vágyik valami másra? Más témára?

Ha valami bajod van akkor látogass meg egy orvost, akinek semmi köze a családodhoz, és mindenki nyugodt. Te, mert választ kaphatsz a kérdéseidre, és a sógornőd is, hogy nem kell téged pesztrálnia.

2017. dec. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
89%

Amikor először lepöckölt a sógornő, mert nem volt kedve neked otthon is rendelni, akkor biztos elkezdtél rá panaszkodni a pasidnak, az meg nem rontott rá a testvérére.

Azóta egyre jobban utálod, mert nem sikerült magad alá gyűrni és diadalmaskodni a tetemén.

Nem tudom ki lakik kinél, de gyanítom, hogy te laksz náluk, ... akkor tudod a megoldást!

2017. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!