Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A barátnőm titkos kapcsolatban...

A barátnőm titkos kapcsolatban van az elso unokatestverevel?

Figyelt kérdés
Ez nem normalis igaz?szerelmesek lettek egymasba es a baratnom neha ott alszik a nenjenel es akkor az unokatestvere atmegy ejjel es szeretnenek komoly kapcsolatot is egymas kozott,keszulnek hogy elmondjak a csaladnak-mi lehet ebbol?mondtam neki h nem jo otlet de szerelmesek-a lany 22 a fiu 26
2018. jan. 7. 19:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
54%
Azért te is átgondolhattad volna mit írsz, mielőtt betámadod. Az uralkodóházak tagjai többnyire érdekházasságot kötöttek (igen, ilyen volt családon belül is), illetve akadtak köztük szép számmal olyanok, akik a saját vérvonalukat felsőbbrendűnek gondolták. Ezen tisztaság megőrzése érdekében családon belül házasodtak.
2018. jan. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Meg is látszott némelyiken, kiütköztek a genetikai defektek rajtuk.
2018. jan. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
48%
jézusom ez de undorító. miért engedik az ilyet? sok degenerált. nem, egyáltalán nem normális. remélem a családnak lesz annyi esze hogy eltiltják őket egymástól.
2018. jan. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
34%
Megnézném, hogyan "tiltanak" el egymástól két felnőtt embert.
2018. jan. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
14%
Gusztustalan, és ezt vérfertőző kapcsolatnak hívják.
2018. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
76%

25, te tudod, mit beszélsz?


Magyar szabályozás[szerkesztés]

Btk. 199. § (1) Aki egyenesági rokonával szexuális cselekményt végez, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(2) Aki testvérével közösül, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(3) Az (1) bekezdésben meghatározott bűncselekmény miatt nem büntethető a leszármazó, ha a cselekmény elkövetésekor tizennyolcadik életévét nem töltötte be.

Elkövetési magatartás

A bűncselekmény elkövetési magatartása a szexuális cselekmény és közösülés. A (2) bekezdésnél csak a közösülés. A közösülés fogalma során eltérő jelentéssel találkozhatunk a köznapi, biológiai és jogi értelmezésénél. Biológiai értelemben közösülés alatt azt a nemi aktust értjük, amikor a férfi nemi szerve részben vagy egészben behatol a nő nemi szervébe, és amely következtében magömlés is bekövetkezik. Büntetőjog a közösülés befejezettségéhez kevesebb feltételt kíván meg: megtörténik a közösülés, ha közösülési szándékkal a nemi szervek érintkezése megtörténik, a férfi hímvesszője a női szeméremajkakkal érintkezik.

Szexuális cselekmény: "a közösülés és minden súlyosan szeméremsértő cselekmény, amely a nemi vágy felkeltésére, fenntartására vagy kielégítésére alkalmas, vagy arra irányul".


Az unokatestvér nem egyenes ági rokon. A jelenlegi szabályozás szerint házasodhatnak is. A sérült utód valószínűsége csekély. Csak úgy mondom.

2018. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
62%

Erre számtalan példát lehetett látni a múltban. Csak úgy mondom.

Akkor is gusztustalan, de ha szerinted nem, akkor próbáld ki.

2018. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
40%
SAJNOS van ilyen! GUSZTUSTALAN! Párom unokatesójának van valami másod unokatesója , és összejárnak! Amikor ott voltam mikor találkoztak én is láttam, hogy forr közöttük a levegő, a lány baromi féltékeny volt, és konkrétan lehetett látni, hogy várja már, hogy párom és én lelépjünk, hogy rácuppanhasson a..... számomra ez extra hányingerkeltő!
2018. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Ok 21 ev utan ismertek meg egymast-addig nem is tudtak hogy letezik a masik,elkezdtek beszelni es ez lett belole-most meg azt hajtogassak hogy:a rokonok csak hallgassanak ha eddig nem szoltak hogy letezik a masik
2018. jan. 9. 09:54
 30/30 anonim válasza:

Meg van a legújabb szappanopera!

Amúgy szerintem mérhetetlenül gáz!

De ha tényleg szerelmesek nincs mit tenni!

Tönkre fogják vagni azt a családot

Meg egy jó kis vérfertőzés

2018. jan. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!