Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért csodálkozik a nagybátyám...

Miért csodálkozik a nagybátyám, hogy nem vagyok rá kíváncsi, miután ilyeneket csinált?

Figyelt kérdés

Nemrég bukott ki, hogy a nagybátyámnak szeretője volt/van pár éve, a felesége és a 2 gyerekük mellett.

Mióta megtudtam, nem akarok vele se beszélni, se találkozni, és emiatt még neki áll feljebb...

Miért lepődik meg azon, hogy nem kívánok családtagként tekinteni egy olyan emberre, aki sz***ba se vette a családját éveken keresztül? Ha eddig nem számított neki, hogy mi lesz a családjával, akkor most miért foglalkozik ezzel? Ha így áll a "szeretteihez", akkor miért kéne jóban lennem vele? Mit akarhat tőlem szerintetek?

Egyáltalán, miért lepődött meg?


2018. febr. 8. 14:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Mert neked SEMMI KÖZÖD ahhoz, hogy mit mikor kivel csinál. Csakis az ő dolga!
2018. febr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Megértem, hogy zavar, de veled igazából semmi rosszat nem tett. Szerintem ezt nem érti ő sem, hogy mit ártott neked.
2018. febr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem mondom hogy helyes amit tett. Azonban egy házasságba nem láthat bele senki sem. Illetve nem tudod hogy mi történt és miért. Ne ítélj, hogy ne ítéltess. Feleségét csalta meg nem téged. Amúgy ez miatt nem hiszem hogy minden kapcsolatot meg kellene vele szüntetned. Az pedig hogy a feleségét megcsalta tulajdonképpen nem is rád tartozik. Gondolom szeretne beszélni veled a történtekről, azért ezt te is megtehetnéd. Gyerekei pedig attól még gyerekei maradnak.
2018. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#1

Akkor nekem is csak az én dolgom, hogy kivel mikor mit csinálok, kivel beszélek. Ő miért akar beleszólni, ha én ne szóljak bele az ő dolgaiba? Mert oké, kimaradok én belőle nagyon szívesen (épp ez a célom), de akkor cserébe ő is békén hagyhatna..


#2

Hát igen, de most komolyan, mit várjak attól, akinek ennyit jelent a családja? Vagy úgy eleve a másik ember? Aki ennyire önző?

Komolyan gondoljam azt, hogy engem/minket nem használna ki és verne át az első adandó alkalommal, mikor valamiből épp úgy jönne ki jobban?

Nem szeretem magam körül a hazug becstelen embereket, ennyi. Főleg ha családról van szó.

2018. febr. 8. 15:02
 5/27 A kérdező kommentje:

#3

A gyerekei? Azok a gyerekek, akik helyett egy csomó pénzt és időt valami *******-ra fordított? Akiknek szintén hazudott, bele a szemükbe? Akik nem kaphattak meg egy csomó dolgot, mert "nem telik rá" mert a szeretőjének vesz valami meglepit inkább?

Képzelem, hogy szeretheti őket...

2018. febr. 8. 15:04
 6/27 anonim ***** válasza:
67%

Jó, akkor fordítsuk meg az állításaidat.


"Hát igen, de most komolyan, mit várjak attól, akinek ennyit jelent a családja? Vagy úgy eleve a másik ember? Aki ennyire önző?"


Honnan tudod, hogy hogyan állt őhozzá az asszony? Honnan tudod, hogy nem az asszony az önző? Lehet ő csalta meg előbb a saját ágyukban, csak erről nem beszél. Nem látsz bele ebbe!


"Komolyan gondoljam azt, hogy engem/minket nem használna ki és verne át az első adandó alkalommal, mikor valamiből épp úgy jönne ki jobban?"


Már miért verne át? Vagy te nő vagy és össze akarsz házasodni vele? Vagy férfi, meleg és össze akarsz jönni vele? Nem értem.


"Nem szeretem magam körül a hazug becstelen embereket, ennyi."


Hazudott? Miben? Megcsalta az asszonyt? Az nem hazugság.


És a végén ami tetszett nekem:

"Mert oké, kimaradok én belőle nagyon szívesen (épp ez a célom),"


Neeeem, te nem akarsz ebből kimaradni. Te pontosan csinálod a feszültséget a családban, azaz kevered a trutyit. Szándékosan. Játszod a nagyokost, a szentet, aki még egy hangyát se ölt meg.

2018. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

"Honnan tudod, hogy hogyan állt őhozzá az asszony? Honnan tudod, hogy nem az asszony az önző? Lehet ő csalta meg előbb a saját ágyukban, csak erről nem beszél. Nem látsz bele ebbe!"

De, belelátok, az én családom. Mikor kibukott a dolog, akkor bevallott mindent. Ő maga mondta, hogy a felesége nem csinált semmi rosszat, csak "unta".


"Már miért verne át? Vagy te nő vagy és össze akarsz házasodni vele? Vagy férfi, meleg és össze akarsz jönni vele? Nem értem."

??

A gyerekei se akartak vele összeházasodni, mégis átverte őket. A tesója (anyu) se akart vele összeházasodni, mégis átverte őt is.


"Megcsalta az asszonyt? Az nem hazugság."

?????

Ha szerinted az nem hazugság, hogy valótlant állítasz egy (vagy több) másik embernek, akkor mi hazugság?


"Te pontosan csinálod a feszültséget a családban, azaz kevered a trutyit."

Aha. Szóval aki békében éli az életét, az keveri a trutyit. Nem az, aki belerúg 3 emberbe legalább, és utána még koslat utánam, hívogat meg üzenget anyámmal.. az nem kever semmit, ő egy tök rendes ember, akinek meg kell veregetni a hátát.

2018. febr. 8. 15:17
 8/27 anonim válasza:
71%
Megbocsájtás. Soha sem a legkönnyebb út, de mindenki megérdemel még egy esélyt. A dolgok ugyanis rosszabbul is alakulhattak volna, a nagybátyád otthagyja a családját a szeretőéért. De ő visszafordult a családjához, és próbálj meg te is visszafordulni felé. Nem elfelejteni kell, hanem megbocsájtani. Csak próbáld meg, még ha úgy érzed, nem menne. A legrosszabb a családon belüli széthúzás.
2018. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

#8

Köszönöm a válaszod.

Nem fordult vissza a családjához, már el is költözött tőlük, a szeretőjével van már kapcsolatban...

Épp ez az, legalább bánná amit tett, akkor azt mondanám nem rossz ember alapvetően, de egyáltalán nem úgy tűnik, mint aki nagyon megbánta volna... :/

2018. febr. 8. 15:31
 10/27 anonim ***** válasza:
70%

Áruld már el hány évesen vagy ilyen marha nagy erkölcscsősz?Ilyen igazságosztó?Miért ítélkezel ennyire mereven?

Persze nem szép amit csinált...de azért ne kövezd már meg.Majd a feleségével megbeszélik hogyan tovább.

Semmi közöd hozzá.

És nem, nem látsz bele még a szüleidébe sem, hiába állítod ilyen magabiztosan.

2018. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!