Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért csodálkozik a nagybátyám...

Miért csodálkozik a nagybátyám, hogy nem vagyok rá kíváncsi, miután ilyeneket csinált?

Figyelt kérdés

Nemrég bukott ki, hogy a nagybátyámnak szeretője volt/van pár éve, a felesége és a 2 gyerekük mellett.

Mióta megtudtam, nem akarok vele se beszélni, se találkozni, és emiatt még neki áll feljebb...

Miért lepődik meg azon, hogy nem kívánok családtagként tekinteni egy olyan emberre, aki sz***ba se vette a családját éveken keresztül? Ha eddig nem számított neki, hogy mi lesz a családjával, akkor most miért foglalkozik ezzel? Ha így áll a "szeretteihez", akkor miért kéne jóban lennem vele? Mit akarhat tőlem szerintetek?

Egyáltalán, miért lepődött meg?


2018. febr. 8. 14:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
51%

Alapvetően igazat adok neked, de a helyedben én mégsem csinálnám ezt a feszkót.

27 évesen nagyon fiatal vagy, fogalmad sincs mit hoz a sors a te életedbe. Próbálj inkább megértőbb, és elfogadóbb lenni! Amit a nagybátyád tett, az árulás, de nem téged árult el. Valószínűleg a környezetedben azt nem értik, miért hiszed ekkora szent erkölcscsősznek magad. Az sem kizárt, hogy beképzeltnek tartanak. Gondolj bele, ha egy idegen adná elő neked ugyanezt a sztorit, mit gondolnál róla? Őszintén nézz magadba!

A nagybátyádnak elmondhatod a véleményed, akár el is hordhatod mindennek, de ez a kapcsolat megszakítósdi nagyon gyerekes.

Még valami: Ha mondjuk 10-20 év múlva olyan élethelyzetbe kerülsz, hogy megcsalod a párod, és kitudódik, jól esne, ha ezt kapnád a nagybátyádtól, vagy bárki mástól a családodban?

Most valószínű azt mondod, hogy veled ez soha nem fordulhat elő.

Erre én azt mondom: soha ne mondd, hogy soha. 27 évesen meg pláne!


Van egy unokatestvérem, aki sportot űzött egész életében abból, hogy csalta a feleségét. Imádom őt! Elküldtem már többször melegebb éghajlatra, bármikor megmondom neki a véleményem a viselt dolgairól, taplónak bunkónak nevezem, de miután kifüstöltem magam, megint csak ott tartok, hogy bírom a hülye fejét. Na ez a CSALÁD. Amit te próbálsz bemutatni az nem az, ne csodálkozz, ha idővel a családod úgy viselkedik veled, mint te velük.

2018. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
22%
Te komolyan 27 éves vagy??? Mondd, hogy csak kamu....
2018. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
23%

Én nagyon jóban vagyok a nagybátyámmal. A legtöbb velem egykorú. Vannak házasok, melegek és szinglik. Mindenkinek a magán ügye. Azonban tisztelem őket annyira, hogy elmondom a véleményemet a tetteiről, ők pedig engem annyira, hogy meghallgatnak.

Azonban mindig a családom maradnak, bármit tesznek. Akikre mindig számíthatok és ők is rám, minden hülyeség ellenére is. Kiben bízzuk, hogyha a családunkban nem tudunk?

Képzeld el, mennyire elveszett és tanácstalan lehet most a nagybátyád. Te hogyan éreznéd magad az ő helyében? (Persze, tudom, te sosem tennél ilyet... dehogynem...).

2018. febr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
23%

"Ha ELMONDTÁK, hogy mi történt, akkor belelátunk. "


Gondolod, hogy elmondják NEKED vagy bárkinek a rokonságból, hogy 4 hónapja nincs szex, vagy hogy a másik annyira kövér/ápolatlan, hogy hányinger kerülgeti, ha hozzá kell érnie?


A legtöbbször ilyen intim problémák azok, amik miatt nem müködik a kapcsolat és ezek azok, amiket egyetlen kivülálló - még a saját gyerek - sem tud, mert erröl nem szokás beszélni.

2018. febr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

"Szerintem meg semmi közöd hozzá, mivel ez az ő házassága/döntése/magánélete, majd rendezi a saját családjával."

Kiváló, teljesen egyetértek veled!

Az meg az én döntésem/magánéletem, hogy kivel kívánok közeli kapcsolatot ápolni.


"Ha mondjuk 10-20 év múlva olyan élethelyzetbe kerülsz, hogy megcsalod a párod, és kitudódik, jól esne, ha ezt kapnád a nagybátyádtól, vagy bárki mástól a családodban?"

Annak a híve vagyok, hogy két lehetőség van rossz döntések terén:

1. Nem csinálom meg a sz.....ságot, és akkor nem kell számolnom a következményekkel.

2. Ha megcsináltam a sz....t, akkor vállalom a következményeket.

Csináltam már olyat, ami másnak nem fért bele, elfogadtam. Csak előre kell gondolkozni, és mérlegelni. Ha meg úgy döntöttem, hogy nekem megéri az a dolog, akkor utána nem siránkozok, mert az én döntésem volt.


#24

A nagybátyám saját maga mondta, hogy a feleségével SEMMI baja, csak változatosságra vágyott, ennyi. (Egyébként a felesége kifejezetten csinos, ezt látja bárki)

2018. febr. 9. 11:56
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

Ennyire naív vagy????

Attól, hogy valaki "csinos" - habár ez igen relatív -, még nem biztos, hogy hajlandó a szexre, vagy levetközve is jó néz ki. (Ugyanis igen sok nö ruhában "csinos", aztán ha lekerül a melltartó, a szoros farmer, stb, akkor egy löttyedt valami kerül elö.)


Emellett a naygbátyád sem fogja azt mondani bárkinek is, hogy a feleséggel nem jó a szex!

2018. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

#26

Édes Istenem, szerinted mindig csak bundában láttam egész életemben a nőt, akit baba korom óta ismerek? Véletlenül se mehettünk együtt nyaralni, 100%-ra tudod, hogy soha nem láttam az alakját...?

Egyébként ha annyira undorító, és/vagy nem hajlandó szexelni, akkor:

1. Miért nem lehet elválni?

2. Miért nem lehet nyitott kapcsolatot kezdeményezni, hazudozás nélkül?

3. Miért állítja a nagybátyám MIUTÁN kibukott az ügy és különmentek, hogy márpedig minden tökéletes volt köztük? Láttam már hasonló eseteket, ott utólag mindig megtudta kb az összes ismerős, hogy a megcsalt fél nem ad magára, nem akar szexelni, nem akar anált, öregszik, anyámkínja. Most a nagybátyám biztos hazudik arról, hogy minden rendben volt, hogy ezáltal magát tüntesse fel rosszabb színben, mikor ő maga tudja, hogy az egész a feleségén múlt. Tényleg, teljesen logikusan hangzik :D

2018. febr. 9. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!