Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti mit tennétek ha a tesód...

Ti mit tennétek ha a tesód párja így viselkedne?

Figyelt kérdés
Otthon élek még én 20 éves vagyok, hamarosan költözöm. A nővérem (25) hozzánk költöztette 3 hónapja a párját, aki 28 éves és dolgozik, de nem ad bele semmit a közös költségekbe, míg nekem kell. Ő állandóan veszekedik a nővéremmel és üvöltözik vele. Egyik alkalommal épp jöttem haza, mikor csapkodást hallottam a tesóm szobájából, ugyanis a pasijának féltékenységi rohama volt és kiszedte az egyik szekrény fiókját. Apám semmit sem tett, csak beszélt velük, más már kivágta volna rég a fenébe. Én nem is beszélek ezzel a pasival, mert ki nem állhatom emiatt.
2018. febr. 13. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
A szüleid dolga ezt lerendezni.
2018. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt egyrészt a szüleidnek kellene lerendezni, másrészt meg a növérednek.
2018. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid dolgha meg a nővéredé,de ha apukád is ilyen a férfi az ur a háznál tipus,naná hogy nem lép közbe. Nővéred se biztos onknélkül választott iyet. Ez általában családi minta ami alapján a nők párt választanak.. :(
2018. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A veszekedéssel nem tudsz mit kezdeni.

A közös költségbe való fizetéssel kapcsolatban lenne kérdésem. Nővéred fizet bele? Ha igen, akkor lehetséges, hogy megemelte annyival az összeget, hogy a párja részét is állja.

Ha nővéred nem fizet, akkor hogyhogy te fizetsz? A párjától függetlenül eleve disznóság, hogy egyikőtöktől kérnek pénzt, másikótoktól sem.

Ha pontosan tudod, hogy nővéred ugyanannyit fizet, mint korábban, a párja pedig semmit, akkor mondd meg a szüleidnek, hogy azután feleannyit fogsz fizetni, mivel a nővéred és párja együttvéve fizetnek annyit, mint te eddig.


Gondolom örülsz, hogy mihamarabb elköltözhetsz ebből a házból. Nekem is tele lenne a hócipőm velük!

2018. febr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid és a nővéred eltűrik tőle, akkor sokat nem tehetsz.
2018. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amint elköltözöl, vissza se nézz.
2018. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!