Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Aki nincs túl jóban a párja...

Aki nincs túl jóban a párja családjával, segítene?

Figyelt kérdés
A párom családjával inkább csak elfogadtuk egymást, mint h jóba lennénk. Ez nem is zavar, megbékéltem vele. Viszont családi házban lakunk, a párom sokat van a kertben, én bent teszek-veszek és tõbbször látom, h a páromhoz bajön az apja, anyja, tesója, váltanak pár szót, majd elmennek. Nem volna illő nekem is beköszönniük? Elvégre nem csak a párom lakik itt. Vagy nekem kéne kifutkosnom hozzájuk? Más is van így?

2016. márc. 14. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
mi is hasonlóan vagyunk. Amúgy nem. Ha a tesómmal akarok beszélni, és őt kint találom az udvaron, akkor nem fogok bemenni a házba és köszönni a feleségének is. Szerintem ebben nincs semmi különös. Ő tőle se várom el, hogy kirohanjon és üdvözöljön engem.
2016. márc. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk, ha te látod bentről, hogy ott van valaki, aki nem lát téged, akkor szerintem nem vele van a baj...

Neked illett volna kiköszönni, ha már látod, hogy van ott valaki. Ha még esetleg be is invitálod a vendéget, az még akár a kapcsolat javulását is eredményezhetné.

2016. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg illő lenne !
2016. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!