Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van a családodban olyan...

Van a családodban olyan személy aki nem dolgozik, és a párja fizetéséből élnek?

Figyelt kérdés
Gondolsz róluk valamit? Emiatt megszólod őket, nem szereted őt? Hidegen hagy?
2018. febr. 20. 16:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk így lesz, amint lesz gyerekünk. Jó pár évig nem fogok dolgozni. 26/N
2018. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Azt hittem evidens, hogy nem azokról szók a kérdés akik a gyerekre hivatkozva vannak otthon...
2018. febr. 20. 19:25
 13/24 anonim ***** válasza:
85%

Átmenetileg igen, mert pár hónapja nincs munkám.


Előtte volt, és keresek folyamatosan, de nem egyszerű a nyelv miatt :)

2018. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
54%

Anyám és nem azért, mert ebben állapodtak volna meg a pasijával. Egyszerűen könnyebb neki a rokonoknak krokodilkönnyeket hullajtani, hogy támogassák őket, mintsem elmenjen dolgozni. 0 nyelvtudás, 8 általános iskola, csak irodai adatrögzítésben tapasztalat + gyártósor. Természetesen csak 4-6 órában lenne hajlandó dolgozni, minimum 200 ezres fizetésért.

Idegesítő és bosszant, mikor nekem sír, hogy adjak neki pénzt. Amikor megpedzem a munkát, akkor meg felháborodottan kikéri magának, hogy ő nem fog 8 órákat robotolni 140-150 ezerért!

Értem...

2018. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
23%
11-es vagyok, úgy értettem, hogy miután gyerekünk lesz, egy jó 15 évig nem akarok visszamenni.
2018. febr. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó azt jól eltetted .. :D Én világ életemben szerettem dolgozni és nem otthon lenni ,nem ítéltem el sosem azokat akiket a párja tart el viszont nem birom elviselni ,hogy siránkoznak mennyire kevés a pénz stb . Ha jól megélnek egy fizubol és nekik úgy jó az az ő dolguk . Viszont az 1# es válaszoló nem tudom hol élhet ,melyik világban de én nem érzem magam ingyenélőnek kismamaként .. és szerintem ezzel mások is vannak még így .
2018. febr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó a kérdés nem a kismamákról és a kicsi(3év alatti) gyerekkel otthon maradókról szól hanem azokról akiknek büdös a munka, a gyerek oviban ők meg otthon hereveréznek.
2018. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Egyik oldalt se védem, de az ingyenélő meg a büdös a munka jelző, elég gáz egy számodra idegenek emberre, akihez semmi közöd. Szerintem.


Ha meg valakiknek ez így oké, és elvannak egy pénzből is, én nem gondolom hogy itelkezhetek hogy ingyenélő pl. Nem irigy az, aki így nyilvánul meg?

2018. febr. 21. 15:02
 19/24 anonim ***** válasza:
49%

Miért lennèk irígy? Én nem szorulok senki pénzére, vannak ambícióim, megbecsülnek, és ha bármi történne nem kellene kétségbeesnem hogy hogyan tartsam el magam meg a gyerekem.


Kérdező miért nem ingyenélő aki csak eltartatja magát? Az hogy házicseléd nem dicsőség a legtöbb nő is megcsinálja ugyan azt munka mellett

2018. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor vagyok kiakadva ha nem megy dolgozni pedig tudna mert nem beteg. És közben nélkülöznek akkora a nyomor. Ezt én soha nem leszek képes megérteni hogy miért jó ez. A ház rájuk dől, a kosz megeszi de dolgozni lusta. Viszont a barátnőknél ülés egész nap megy. Vagy még rosszabb ha van gyerek és ő nélkülözik. A pasi meg esetleg belerokkan a munkába. Vagy lehúzzák a beteg szülőt. Ha két teljesen normális ember úgy dönt valaki marad otthon és normálisan megélnek 1 fizuból arról azt gondolom az ő dolguk. Ha nekik jó. De ha nélkülöznek vagy a gyerek nélkülözik az más kérdés.
2018. febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!