Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van a családodban olyan...

Van a családodban olyan személy aki nem dolgozik, és a párja fizetéséből élnek?

Figyelt kérdés
Gondolsz róluk valamit? Emiatt megszólod őket, nem szereted őt? Hidegen hagy?
2018. febr. 20. 16:43
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Utolsó (20-as), egyetértek veled.

Ha nélkülöznek és úgy nem dolgozik az már gáz, de vagyok olyan intelligens hogy akkor sem ingyenélőzöm le ismeretlenül.

Ha egy normális/jó körülmények között élőnél dolgozik csak az egyik, azzal szerintem semmi nincs.


És szerintem aki ingyenélősözik (mint az emberek többsége) igenis irigy. Ha nem az lenne, magasról tenne rá, hogy más mit csinál, nem hogy még meg is szólná.

2018. febr. 21. 17:01
 22/24 anonim ***** válasza:
Még mindig nem vagyok irigy:-) A férjem fizetéséből ketten is bőven kijönnénk, de én igénylem a megbecsülést és a kihívásokat is, és azt hogy az életem egyetlen értelme ne a heti menü megtervezése legyen.
2018. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Gondolom csak ennyi az akadálya hogy ne maradj otthon, ugye? Hogy több legyen a célod mint a heti menü megtervezése. A férjed gondolom hagyná is hogy otthon maradj :)
2018. febr. 21. 17:59
 24/24 Metionin ***** válasza:
Rokonok között a legtöbb nő ilyen de 1-2 (jellemzően alkoholista) férfi is akad. Nem igazán érdekelnek.
2018. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!