Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Minden ok nélkül nem szeretni...

Minden ok nélkül nem szeretni valakit? Miért van ez? Hibás vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy nem verszerinti csaladtagom, akit bármennyire is próbáltam, nem tudok megszeretni. Ha családi összejövetel van, elulunk egymás mellett, ezzel nincs gond, de nem beszélgetünk, csak elvagyunk egymás mellett. Úgy érzem, belőlem indul ez az egész, sosem volt még velem ilyen, és azért is nehéz ez, mert végülis csaladtagom, nem szeretném ezt érezni, de egész egyszerűen nem szeretem őt,es ezt valószínű észrevette, mert ő részéről is így érzem. Veletek volt már ilyen? Mi játszik ebben szerepet? Hagyjam, ne gorcsoljek ezen, előfordul és kész, fogjam fel így? Elvégre nem szerethetunk mindenkit, nem?


22 N


2018. febr. 23. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Én sok vérszerinti családtagomat sem szeretem, mert idióták :)
2018. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy ő nem idióta, csak valahogy a személyisége idegesít, nem szimpatikus. És a legrosszabb, hogy van, aki elvárja, hogy legyek vele jóban.
2018. febr. 23. 11:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak szimpatikus és nem szimpatikus ismerösei.


Aki valamiért nem az, azzal udvariasan illik viselkedni, de nem kell erövel barátkozni.


Emellett senki nem várhatja el mástól, hogy egy adott személlyel haverkodj, mindenkinek ez magánügye.


Ha nem vagy az illetövel bunkó, akkor senki nem szólhat semmit.


Mellesleg nem kizárt, hogy idövel javul a helyzet, ha nemrég ismertétek meg egymást, de nem biztos.

2018. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha egymás társaságában vagyunk, mindketten illedelmesek vagyunk a másikkal, nem vagyok vele bunkó. Én is úgy gondolom, lehet változni fog még ez, de ha nem, úgy is jó végülis.
2018. febr. 23. 11:51
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy csak egyszerüen nem ismered, vagy nem vagytok egy hullámhosszon. Van ilyen, ne stresszelj rajta és föleg ne hibáztasd magad.
2018. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell túlgondolni. Nekem két sógornőm van, szegről-végről rokon, egyik testvérem felesége, másik férjem nővére. Nagyjából egykorúak vagyunk, kialakulhatott volna egy barátnői viszony, de nem történt meg, mert különbözünk egymástól. Ettől függetlenül családi eseményeken elvagyunk, dumcsizgatunk udvariasan, megköszöntjük egymást névnapokon, ennyi. Sok dologban nem értünk egyet, de nem vitatkozunk, mert a viszony ami köztünk van, az udvarias rokoni viszony, és ez így van jól.
2018. febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem fog változni, mostohaanyámmal már 10 éve így vagyunk.


Eleinte próbáltam vele beszélgetni, nyitni, de mikor 95% telibeszart vagy épp ignorált, akkor vállat vontam és azóta nagyon nem tud érdekelni.


Összejöveteleken nem beszélgetünk, elüldögélünk de ennyi. Nem érdekel, én nem erőltetem rá magam senkire, és elvagyok én halál csendben is, nekem nem ciki :)

2018. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy valaki nem szimpatikus.


Van egy csaj, akit majdnem egy évig nem szerettem (párom legjobb barátjának a kedvese). Elvoltunk, udvariasak voltunk, de tudtuk, hogy ezek az érzéseink. Egyszer elkezdtünk beszélgetni, kiderült sok mindenben hasonlóan gondolkodunk és azóta barátnők lettünk. Lehet ti is megkedvelitek egymást.

2018. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!