Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes minden szülő...

Miért nem képes minden szülő feltétel nélkül szeretni a gyerekét? Többi lent

Figyelt kérdés
Másképp viszonyulnál(viszonyulsz) a gyerekedhez,ha a volt párodat meggyűlölted valamiért? Miben befolyásolja az érzéseidet az,hogy ránézel a gyermekedre,és az exet látod benne? Elsősorban annak a véleménye érdekelne,aki volt már ilyen helyzetben szülőként,de minden hozzászólást szivesen fogadok.
2011. jan. 9. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Azért mert a szülő is csak ember és nem tökéletes.
2011. jan. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Ugyanúgy szeretem a gyerekem, annak ellenére hogy az apjával elváltunk.

Szerintem amit írsz, nem túl gyakori eset.

2011. jan. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én nagyfiam az apjával él a válás óta, és eléggé rossz irányba nevelik, amit tehetetlenül nézni bosszantó. Meg eleve ő az apjára hasonlít, a kisebb rám. Amikor megjön a nagyobbik, és mindent széthány, meg mindenre szarik, elég nehéz szeretni, ez a tapasztalat. Igen, az elsőnek igaza van. Emberek vagyunk, és nem tökéletesek.
2011. jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, ha nagyobbik latogat, miert nem neveled Te is? Miert az apjat hibaztatod csak? Azert mert apjara hasonlit, Kicsi Terad, azt hiszem azert teszel kulonbseget ket gyereked kozott. No meg a bosszu apja irant.
2011. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én a másik oldalon vagyok. Az apám alkoholista volt és verte anyámat. Nem mondom, hogy nem szeret, de közel se kaptam annyi figyelmet és törődést, mint a féltesóm. Az ő apját nagyon szerette anyám. A szomszédunk szerint talán azért kaptam kevesebbet, mert a részeges apámra emlékeztettem anyámat. Nem hibáztatom emiatt, de nem esik jól. Ez van. Emberek vagyunk.
2011. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már látni sem bírom a gyerekem apját, de a gyerekemet imádom és ezen semmi sem tud változtatni!!!Az apjára hasonlít, de ő egy kis ember, aki nem tehet arról, hogy az apja olyan amilyen.
2011. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi elváltunk,az a nő csupán annyit jelent számomra,hogy a kislányom anyja.A válással megoldódott a veszekedések sora,de helyette most kínok között tűröm gyermekem hiányát akit mindig annyira fogok szeretni amennyire csak lehet.Ő annyira szereti,hogy üzenetben közölte velem,hogy amennyiben több pénzt adok neki a gyerektartás mellett úgy talán többet lehetek a lányommal.Ő ennyire szereti.
2011. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a gyerek oldaláról közelítem meg a dolgokat. Anyukám és nagyim nevelt. Nagyim részéről rengetegszer kaptam meg, hogy "apám fajátja vagyok". Bár tudom szerettek de nagyon rosszul esett/esik, hogy ilyen negatív értelemben hasonlítgattak vele.


L/19

2011. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!