Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Anyukám folyton hazudik. Most...

Anyukám folyton hazudik. Most azt mondja, tulajdoni lap kell villanyszereléshez. El akarja adni a házat?

Figyelt kérdés
2018. febr. 28. 09:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
52%
Ha a ház az övé, akkor neked mi közöd van ahhoz, hogy mit akar vele csinálni? Ha el akarja adni, akkor eladja, te nem akadályozhatod meg és nem is kellene beleeavatkoznod.
2018. febr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
61%

Mondjuk, beszéld meg vele???

Ha anyagi gondjai vannak (ha jól értem tök egyedül él) akkor inkább haljon éhen?

Persze nem jó hitelt felvenni, meg ha eladja, akkor mi lesz vele. De hát pont ezért van a család, hogy megbeszéljétek, tanácsot adjatok, közösen kitaláljatok valami megoldást.

Persze ha így letámadod, hogy te folyton hazudozol, stb. akkor nyilván nem fog veled normálisan beszélgetni.

De ha nem letámadod, hanem nyugodtan leülsz vele és beszélsz vele, akkor biztosan kiderül, hogy mi van, és találhattok megoldást.

Azt is vedd számításba, hogy sok szülő szégyelli a gyereke előtt, ha gond van, nem akarja, hogy a gyerekének vele kelljen foglalkozni, lehet, hogy ezért titkolózik.

2018. febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
70%

Itt a mügyanta:-)


A tulajdoni lap ahhoz kell, hogy bizonyítani lehessen a tulajdonos személyét. Azért adtam a kérdezőnek azt a tanácsot, hogy lehetőleg semmit se írjon alá láttatlanban, mert egy beleegyező nyilatkozatot aláírva engedélyezi a szülőnek, hogy a házat eladhassák... :-)


Anyuka meg azért kérdéses a szememben, mert nem mondta meg, hogy a villanyszerelés nála mit takar....pedig ez az egyik legegyszerűbb dolog, egy óracsere...

2018. febr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt nagyon leszólnátok:


majdnem 10 évig dolgoztam régen közigazgatásban, sajnos voltak ennél még cifrább dolgok is...


Nincsenek illúzióim az emberekről, sok mindent tapasztaltam egymáshoz való hozzáállásukról, az emberi természetről.


Az első tanácsom az alapján írtam, amit a kérdező megosztott velünk. Nem kell rögtön gúnynevekkel dobálózni csak azért, mert ti máshogy láttok bizonyos dolgokat (amennyiben vaskalapos lennék, és csak kötekednék mindenkivel, akkor viszont megérdemelném :-) ).


Az új infók fényében én is azt tanácsolhatom, hogy beszéld meg az anyukáddal, mi is a helyzet pontosan... együtt talán könnyebben átvészelitek, ha tényleg nagyobb gond van.

2018. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Ami engem aggaszt, hogy mi van, ha kilakoltatják, vagy valami uzsorás rászállt.


Sajnos tényleg van egy olyan hozzáállása, hogy csak mi boldoguljunk, ő meg majd megoldja. Csak ebben benne van az a veszély, ami miatt aggódok, hogy egyszer majd hirtelen szembesülünk a ténnyel, hogy anyukánk feje fölül eladták a házat. Vagy hogy majd minket kezd el zsarolni valaki.

2018. febr. 28. 10:38
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi DoZso, a szótárprogram a hibás. Ez a műgyanta még elég finom volt, ennél erdekesebbeket is szokott alkotni.

Köszi a választ

2018. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
15: ha aggódsz érte, akkor látogasd meg és beszélj vele.
2018. febr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

16:

zöld pacsi :-) .. kérvényeztem a moderátoroktól, hogy változtassák meg a nevemet Műgyanta válaszol-ra... remélem megteszik.. Megtetszett :-)

2018. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
58%

Itt csak azt nem értemi, miböl vontad le azt a következtetést, hogy "Anyukám folyton hazudik" ?!?!?!?


Itt legfeljebb egy mellébeszélésröl van szó - de még az is csak a te feltételezésed -, és mégis gyanusítod öt!

2018. febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
54%
DoZso 😆😆😆
2018. febr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!