Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A baratommal mar tobb mint...

A baratommal mar tobb mint 1,5 eve egyutt vagyunk es van egy 9eves kishuga es egyfolytaba rajtam log. Hogy "razzam le" valahogy?

Figyelt kérdés
Eddig nem zavart de az utobbi idoben nagyon zavar mar es egyszeruen nem tudom hogy lerazni. Alig tudunk a baratommal kettesben lenni foleg igy h 2x talalkozunk egy heten es meg akkor sem tudunk tenyleg kettesben lenni mert a huga egyfolytaba ott akar lenni velunk. Nem tudum h mondjam el a baratomnak h idegesit mar a huga mert nem akarom megbantani egyikojuket sem. De mar nagyon sok nekem h meg a reggeli tv-zesnel is befekszik kozenk az agyba stb. Tudnatok segiteni hogy hogyan "razzam le" hugat ugy hogy ne bantsak meg senkit?

2018. márc. 18. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az a legkevésbé bántó megfogalmazás, hogy szeretnél többet kettesben, bizalmasan együtt lenni vele. Meg hogy esetleg olyasmiről is beszélgetnétek, ami egy kilencévesnek még nem való.
2018. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
92%
Mindenképpen mond el neki, ebben semmi rossz nincs hogy többet akarsz vele lenni, akármennyire is kedveled a kishugát biztosan megfogja érteni! :)
2018. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ne a barátodnál legyetek, hanem nálatok, oda biztos nem fogja magával vinni a hugicát!
2018. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a gyors valaszokat!:) :)
2018. márc. 18. 22:53
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Ezért kell ezt megoldani házon kivül. :D Vagy annál ahol kistesó nem fekszik a felnőttek ágyába be.. Néhány gyerek olyan mint a pióca v matrica.
2018. márc. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Ez van, a gyerekek ilyenek. Kíváncsiak, igénylik a testközelsèget. Nem véletlenül megy tönkre sok házasság a gyermekek születèse után. A kis sajtkukacok nem nagyon hagynak kettesben töltött időt a felnőtteknek. Kérdezd csak meg a szüleidet, de szerintem Te is ezt csináltad ennyi idősen. Nyugi, még 4 év és szóba se áll majd veletek a kislány. Mint minden rendes kamasz, bezárkózik majd a szobájába és kifejezetten tilos lesz hozzászólni.
2018. márc. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az a furcsa, hogy barátodat ez nem zavarja.
2018. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Mondd meg a barátodnak, hogy állítson a testvérén.


Atótl, mert valaki gyerek - 9 évesen már nem baba -, nem kell a felnőttebeken lógni.


Én sem akaszkodtam kismajomként anya-apába, 3-4 éves koromtól egyedül játszottam, ők meg csinálták a dolgukat.

Nem lettem lelkisérült, csak épp megtanultam nem unatkozni.


Ma meg csomó gyerek bámulja a falat, ha nincs tablet és fogalma sincs, mit kezdjen magával, mert a szülők elkényesztették.

2018. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
#8 de egy 9 éves gyerek KÍVÁNCSI. Érdekli, miről beszélnek a felnőttek, ő is csatlakozni akar a beszélgetéshez. Én bizony nagyon szerettem odaülni a felnőttekhez, amikor beszélgettek. A húgom is ezt csinálta, a barátnőim is ezt csinálták. Persze eljátszottunk egyedül is, meg a kortársainkkal is, de az idősebb társaság mindig izgalmas volt. Kérdező, mindenképp szólj a barátodnak, hogy szeretnél többet kettesben, hugimentesen vele lenni. Együtt beszéljetek a kislány anyukájával, és együtt találjatok ki valami megoldàst. Valami olyasmit el tudok képzelni, hogy egy kicsit ott lehet veletek a kislány, bevonjátok a beszélgetésbe, aztán szóltok a szülőknek, hogy terelje el egy kicsit a lányt.
2018. márc. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!