Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan rokonod, családtagod...

Van olyan rokonod, családtagod (esetleg te), akinek a mentális problémáit soha nem vette komolyan a környezete?

Figyelt kérdés

Nyilván ténylegesen beteg emberekre gondolok.

Köszi a választ.


2018. máj. 9. 22:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és hogy leírtátok őszintén. Elszomorító. "De hogy a tanárok ezzel kapcsolatban semmilyen képzést sem kapnak, azt nagyon szomorúnak tartom."

Ezzel különösen egyetértek.

2018. máj. 10. 11:32
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen...
2018. máj. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%

off

"Metionin,nem gondoltam volna,mert találkoztam sok válaszoddal itt, és kimagaslóan te vagy az egyik legértelmesebb,jo helyzet felismerő válaszóló."


Engem is meglepett, nem is kicsit. :)

on


Nem tudok róla, hogy lenne bárki a családban, akinek mentális problémái lennének.

2018. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%

Kicsit a fordítottja. Szorongó típus vagyok, volt depresszív szakaszom is így ha bármilyen testi panaszom van az anyám válasza, hogy pszichés. Ezalatt nem a tipikus pánik/szorongás szerű tüneteket értem. Azokat megtudom különböztetni, hétköznapiak, megszoktam, nem panaszkodok rájuk.

Sosem fáj a fejem, de huzamosabb ideig fájt - semmi bajod csak beképzeled - arc és homloküreg gyulladás

Folyásom van és fájdalmas nemiéletem - nagyon rágörcsölsz azért nem jó - fertőzés (itt az orvosi inkompetenciával is volt gond, hasraütésszerűen írtak fel gyógyszereket biztos gomba alapon, többszöri nekifutásra vettek mintát ezért is lett elpanaszolva h még mindig nem múlik)

fáj az egész állkapcsom tuti a bölcsességfogaim miatt - csak bebeszéled magadnak ha nem lyukas nincs semmi baja - picike az állkapcsod és nem férnek el a fogaid, évek óta nem is nőttek ki mert nem férnek el - szájsebészet

kicsit rosszul vagyok, hánytam is az éjszaka - biztos nem ettél most sem (utálok hányni, ha nem eszek mert annyira szorongok akkor is ügyelek arra, hogy ne legyek rosszul, nem is szoktam soha)

stb

2018. jún. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Bipoláris zavarom van, diagnosztizáltak is vele.

Anyám azt állítja, hogy: "Nincsen neked semmi bajod, nem vagy te szomorú! Fiatal vagy szép, vagy egészséges vagy!"


Egészséges... Persze.

Egész nap csak a halálra tudok gondolni és semmit nem tudok csinálni az állandó szomorúságtól.


Amikor meg rám jön a dühroham, azon gúnyolódik, hogy én egy ilyen-olyan mocskos állat vagyok és csak arra vagyok képes, hogy tönkretegyek magam körül mindent, meg hogy egy élősködő vérszívó pióca vagyok, ha tudta volna, hogy ilyen undorító gyereke fog születni, el is vetetett volna.


Vert is engem addig, amíg ő volt az erősebb.

Utálok élni.

2021. márc. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

#15 hmm ismerős


Bár én Borderline vagyok

Ezeket a szavakat is mind megkaptam.

Verés is ✅

2021. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!