Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan családtagod, ha nem...

Van olyan családtagod, ha nem is közvetlen, akit utálsz, de kénytelen vagy vele olykor "jópofizni" a békesség kedvéért? Kölcsönös az utálat, vagy csak te utálod őt?

Figyelt kérdés
Ki is nyílvánítjátok, vagy inkább tűrtőztetitek magatokat?
2016. márc. 18. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nincs, szerencsére elég normális a családom.
2016. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
a sógorom és neje, mindig piszkálnak engem de csak szóviccekkel így nem igen tudok visszavágni. Ők utálnak engem így én is őket,de közben bambán vigyorgunk egymásra.legutóbb pölö azt mondta rám sógor mi ez a vakolat rajtad-.-"
2016. márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Van (több is:S)

Őket nem érdekli a dolog, engem az frusztrál, hogy nem kell, hogy érdeklődjenek, de ha nem teszik, akkor ne kelljen előadni, hogy milyen "összetartó" család vagyunk. Meg ne legyen az, hogy ha unatkoznak, akkor megjelennek, és elkezdenek mindenbe beleszólni (legalábbis megpróbálni).

Minek? Kinek (szól a színjáték)? Fogalmam sincs. Kutyát nem érdekel (hogy jóban vagyunk-e vagy nem), de nem is tartozik senkire.

2016. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A bátyám barátnője

Na ő az,aki folyamatosan kiveri nálam a biztosítékot.Mazna,teszi-veszi magát,közönséges és sötét mint az éjszaka.

Alig beszélek vele,csak ha nagyon muszáj,de nem szólogatok be neki a családi békesség kedvéért.

2016. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm. Kölcsönös, mint a jópofizás is.
2016. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsém nője! Több nézeteltérésünk is volt már. Sőt öcsémmel a kapcsolat le is épült miatta eléggé. Az utálat kölcsönös. Ő nagyon szépen elő tudja magát adni, közben belül rohad és látom hogy az öcsémben csak a pénzét látja. Ő meg szerintem utálja bennem azt hogy átlátok a szitán. De egy alkalommal megbeszéltük, hogy a családi összejöveteleken elviseljük hogy egy légtérben kell lennünk egyébként meg igyekszünk majd elkerülni a másikat. Ehhez tartjuk is magunkat mind a ketten.
2016. márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Igen!!! A párom húga. Egy beképzelt, manipulatív hülye p*csa aki átgázol mindenkin aki nem ugy ugrál ahogy ő fütyül. Mióta külföldön dolgozik és megszedte magát lenéz mindenkit. Azt hiszi, hogy ő az atyaúristen aki mindenki felett áll. A szüleinek ő a kiskedvenc, így bármit megtehet, amikor hazajön körüligrálják a párom meg le van sz*rva. Úgyhogy sajna muszáj jopofizni vele, mert simán ellenem tudja fordítani a párom szüleit. De amúgy meg hihetetlenül gyűlölöm, a páromnak meg is szoktam mondani mikor ketten vagyunk, hogy a húga egy szemét k*rv@, és egyet is ért velem.
2016. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A tesóm és a felesége, akikkel ilyen nem jó a viszony, de nem utálom őket. Egyszerűen egész más az értékrendünk, a stílusunk, a nézeteink, és így nem tudunk mit kezdeni egymással. Így inkább nem is keressük egymás társaságát. A sógornőm tud úgy viselkedni, mintha utálna, de nem tudom, tényleg utál -e, nem is érdekel.

Ha olyan a helyzet, hogy össze vagyunk kényszerítve, pl. rokonoknál, akkor nem jópofizunk. Vagyis nem érzem annak. Udvariasan elbeszélgetünk, megadom nekik a tiszteletet, attól még, hogy nem olyanok, mint mi, nem biztos, hogy rosszabbak. A gyereküket pl. kifejezetten szeretem. Inkább náluk érzem az erőltetett jópofizást, mikor álvigyorral az arcán olyan megjátszott örömmel üdvözöl, mintha összejárnánk, de érzem mögötte a negatív érzelmet.

2016. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik a Sogornőm. Úgy beszél a saját gyerekével, mint a kutyával. Meg a másik testvére gyerekeivel is. Folytonos b.az.dmegolás, qrvaisten a hülye fejednek, nesze zabálj, csak kussolj már, mindezt 10 éves gyerekhez intézi. Végtelen primitív nőszemély, nem csoda, hogy 34 évesen nincs pasija, és az anyjával él, az égvilágon semmit nem tud felmutatni. Csinált egy gyereket 20 évesen, a pénzét meg elszorja. Amikor a gyerekek véletlenül a korpás kekszéből ettek, amit székrekedésre fogyaszt, kiverte a kezükből és rájuk ordított, hogy egyenek fehér kenyeret. Azt hittem elsüllyedek. Egy irigy, tanulatlan, rosszindulatú pitsa. Amúgy engem nem piszkal, de amit a gyerekekhez intéz, az nálam kiveri a biztositekot.

A másik, az a Sógor bácsi, ő szimplán alkoholista, aki tönkreteszi a Keresztanyam, a gyerekeit, és részegen kiall az utcára és fennhangon szidja az apámat, meg az egész (amúgy normális) családomat. Engem ő szintén nem szokott piszkálni, ezért néha beszélünk a boltba, vagy az utcán, de azt mondanom sem kell, hogy aki a családomat szidja, annak legszivesebben lekevernék egy nagyot. . Bocs ha hosszú lett, én is sokat elfojtok!

2016. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az anyósom.

Felszínesen elvagyunk, de totál bizalmatlanok vagyunk egymás felé. Amikor neki tele lesz velem a hócipője (mert nem ugrálok úgy, ahogy ő fütyül), akkor szünetel a kapcsolat, nem hív minket és nem jönnek ők sem. Ilyenkor ugye a fiát és az unokát sem látja. Szerintem miattuk (és csak miattuk) utána megenyhül egy időre. Ez így megy ezer éve és így is fog maradni. Egy kiállhatatlan parancsnok természet, én meg vastagon lesz@rom...

2016. márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!