Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Üdv! Szerintetek ő nekem ki?...

Üdv! Szerintetek ő nekem ki? Ki derült hogy déd papáink másodfokú unoka tesok voltak.

Figyelt kérdés
Üdv! Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy, össze szeretnék jönni egy lánnyal, idő közben kiderült hogy a déd papáink másod fokú unoka tesok voltak. Erről nem is tudtam és ő sem Ő akkor közeli rokonom? És inkább felejtős a téma? Vagy ez már nagyon távoli és nincs belőle probléma?
2018. máj. 10. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már semmi, ez ne fogjon vissza titeket.
2018. máj. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már annyira távoli, hogy abszolút nem kell vele foglalkozni. :) Ilyen még nagyobb településeken is előfordulhat.
2018. máj. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ!

Igazából nem tudtunk róla, nem rég ismerkedtünk meg, és persze azzonnal meglepődtünk hogy uristen most mi lesz. Ezért fordultam a gyakorikerdesek.hu ra elsősorban hogy ha ez távoli és nem kell vele úgy mind foglalkozni akkor picit nyugodtabb legyek mert féltem hogy ez ‘ nem normális dolog’ vagy hogy is írjam :)

2018. máj. 10. 10:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Ötödfokú unokatestvérek vagytok. Az semmi. Unokatestvérek is házasodhatnak (az ötödfokú unokatestvér hatodfokú rokonságot jelent).
2018. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Helyettesitsd be a masodfoku egyenlet megoldokepletebe es megtudod.
2018. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32 szépszülője van egy embernek. (Déd-ük-szép) Ebből nektek 2 közös.
2018. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!