Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rokonom vagy az unoka testvérem?

Rokonom vagy az unoka testvérem?

Figyelt kérdés
Szóval az unoka testvéremmel egy iskolába járunk beszélgetünk stb és elkezdi az unoka testvérem,hogy ő az a Lány az unoka testvérem,mert neki is Ő az,még sose találkoztam vele tegnap jött a sulinkban. Megkérdeztem ismeri e a szüleimet? Azt mondja nem de van valami van köztünk.. Kérlek segítsetek.

2018. ápr. 5. 14:57
1 2 3
 1/22 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Fuss neki még egyszer. Zavaros, amit leírtál.

Az unokatestvér (nem kell külön írni) a rokonaid egyike.


Van egy lány, aki neked is unokatesód és másnak is? HA ez a kérdésed, akkor lehetséges igen, egyiktök anyai ágon, másikotok apai ágon rokon.

2018. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen elvileg de nekem ez így nagyon fura
2018. ápr. 5. 15:05
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem, az unokatestvéred unokatestvére, nem neked nem az unokatestvéred, ha erre gondolsz. Ahhoz kellene egy közös nagyszülő.
2018. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Igazából, nem is vagytok vérrokonok, mivel nincs közös felmenő.
2018. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Egész nap csak Ő jár az eszemben. Múltkor is úgy derült ki egy lány az unokatestvérem,hogy mondta a másik,hogy neki is Ő. Megkérdeztem a szüleim és mondták valóban hisz a mamám,papámnak az unokája, anyukámnak a testvérének a lánya= unokatesóm. Szóval így annyira összezavarodtam,hogy szavakkal ki se tudnám fejezni.
2018. ápr. 5. 15:18
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a tanulással foglalkozz. Nem tudsz értelmesen leírni egy kérdést...Mi honnan a fenéből tudjuk, hogy kik a rokonaid?
2018. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat csak ez nekem teljesen bonyolult.
2018. ápr. 5. 15:28
 8/22 Andizsuzsi ***** válasza:
69%

"az unokatestvéred unokatestvére, nem neked nem az unokatestvéred"


Ez egyáltalán nem biztos.

2018. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hú most annyira összezavarodtam, szeptember óta ki derült,hogy 3 unokatestvéremmel járok közös suliba. És talán Ő lenne a 4? Megkérdeztem a szüleim, nagyszüleim (mama,papa),hogy Ők tényleg azok? És mondták igen hisz az unokájuk, az anyukámnak a testvére az Én nagy nénim" a férje pedig a nagybácsim nyilván. A nagy nénimnek a lánya az Én unokatestvérem. Ahhh remélem azért valaki megérti és elnézést mindenkitől.
2018. ápr. 5. 15:50
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
#8: Persze, "extrém" esetek vannak, hiszen mondjuk, az apai nagyapám, fiatalkoraban összejöhetett anyai nagyanyámmal, stb., de én a "szokvanyos" esetről beszéltem. Egy biztos: unokatestvérem az, akivel van közös nagyszülőm. Ha nincs, nem az unokatestvérem.
2018. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!