Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A nagybácsimtól megkérdeztem...

A nagybácsimtól megkérdeztem hogy mennyi ideig tart az út Budapestről Londonba erre a nagynénim felhívott hogy te Londonba akarsz menni hajléktalannak? Ilyet hogy képzelhetnek rólam?

Figyelt kérdés
Csak megkérdeztem ezt a nagybácsimtól ti mit szóltok milyenek a rokonaim?

2018. máj. 24. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Tulajdonképpen mit is akarsz megtudni?
2018. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Csak azt hogy miért gondolhatnak rólam ilyeneket a rokonaim?
2018. máj. 24. 21:28
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"ti mit szóltok milyenek a rokonaim?"

Semmit. Nem ismerjük a rokonaidat, csak elénk tártál egy szituációt, mindenféle kontextus nélkül. Ebből még az sem derül ki, hogy a nagynénéd őszintén aggódik-e érted, vagy szánt szándékkal akadályoztatni akar, nem tudjuk. Azt meg pláne nem tudhatjuk itt a képernyő másik feléről, hogy a rokonaid mikor mit és miért gondolnak rólad.

Én a helyedben nem foglalkoznék ezzel sokat, feltételezem, ők másban nőttek fel, így más a kialakult értékrendjük is. Legközelebb a Google maps-t kérdezd meg.

2018. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Azon aggódj inkább, hogy nagynénéd mentálisan visszamaradott és rögtön hozzákölt valami egetverő baromságot.

Ilyeneket inkább nézz meg a neten.

2018. máj. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nagynenedet minositi, nem kell foglalkozni vle.

Biztis kifejtette miert gondolja, hogy ott hajlektalan lennel...ha nem akkor csak korlatolt, eloiteletes.


Mindenesetre: jelenleg már nem olyan konnyu munkat talalni Angliaban. A brexit ota valtozas van. Nekem tobb ismerosom hazakoltozott, mert "nehezebb lett az elet es inkabb itt probalkoznak tovabb".

Ettol.fuggetlenul, aki felkeszult es tenyleg kint akar elni es elore szerez munkat vagy kint talpraesett, az nem lesz "hajlektalan" :-). Szoval nagynened aggodo tulzasa talan inkabb az ismereteinek hianyaabol fakad.

2018. máj. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagynénid egy idióta, nem kell vele foglalkozni.
2018. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy meg tudod nézni a neten az ilyen dolgokat, hogy hova mennyi idő eljutni...
2018. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Hol tudom megnézni?
2018. máj. 25. 19:03
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Google.hu csodákra képes.
2018. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, hogy ilyen egyszerű kérdésre nem találsz választ? Vagy google vagy valamelyik légitársaság honlapja, skyscanner...
2018. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!