Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nektek milyen anyós (vagy...

Nektek milyen anyós (vagy anyósjelölt) és após (vagy apósjelölt) jutott? Milyen a párotok családja és rokonsága? A tiétek hogyan viszonyul a kapcsolatotokhoz?

Figyelt kérdés

2018. máj. 28. 06:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi anyóspajtással nemigen jövünk ki, sokszor burkoltan bunkózgat velem, mindig jópofizik holott tudom, hogy nem kedvel. Bár ez a viszony még úgy érzem javulhat, ha jobban megismer. Após már nem él.
2018. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyóssal igyekszünk tisztelni egymást (két erős nő vagyunk), mi már viszonylag későn hazasodtunk, én kevesebbet tapasztaltam abból, amiket a férjem mesélt róla (nem túl jókat).

Após eléggé befelé forduló, de kedvelem.

Sogornom hullámzó, néha mintha rivalizálna velem.

A férjem elég jól beilleszkedett az én családomba.

2018. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%

Anyósommal csak egy dolgon vitázunk. Ő vallásos és mikor 17 éve elvettem az egyik lányukat állandóan az egyházi esküvővel zaklatott. Én meg se vagyok keresztelve így illendőségből nem szóltam vissza, de ritkábban tettem náluk a tiszteletemet.

Ezután én voltam a szemét, hogy meg se tisztelem őket de a megtérítési szándékát már nem hagytam szó nélkül.

Idővel ez alábbhagyott, mert közben a másik lányuk lagzi nélkül szült egy gyereket.

Azóta semleges a viszonyunk évente 4-szer megyek hozzájuk látogatóba. Ha nem lenne ott az apósom akkor egyszer sem mennék hozzájuk.

2018. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%

Felszínes. El rontja az a beidegződésük, hogy csak az a családtag aki vérségileg is az és hogy egymásnak mindent el kell nézni, minden köcsögséget is, mert ha összevesznének egyszer akkor vége mindennek, megszűnik a családjuk... Persze engem a kívülállót lehetett bántani, mert én nekem más a vezetéknevem mint nekik és ez elég indok mindenre. Sohasem fognak rám másként tekinteni, ha ennyi év alatt nem. Úgyhogy ennek köszönhetően az én szememben a viszonyunk családjával felszínes, nem valódi jó kapcsolat, csak "el van játszva".


Az én családom, szüleimmel, testvéremmel ő jóban van (nem tudom magaban ezt így érzi e, ahogy nekem tűnik). Nem mondom, hogy nem mondtak neki olyat ami esetleg sértette... De sosem tapadtak úgy neki, mint nekem az ő családja és mondtak el egy szar embernek, pedig nem én voltam a hibás illetve nekik nem tetszett, hogy masként gondolkodok dolgokról.

Az ő családja nem tud amúgy konfliktust kezelni, náluk nem is lehet olyan, hogy konfliktus! Náluk mindig minden tökéletes, ezt kell mutatni a kívülállóknak is és saját magukat is becsapják. Erős érzelmi manipulációt is alkalmaznak.

Nagyon zavar, hogy nem lehetek náluk önmagam. Nem mondhatom el úgy a véleményem ahogy akarom...

S azt nagyon sajnálom, hogy így vagyunk illetve én. Mert nem tudok már úgy olyan szeretettel rájuk gondolni.

2018. máj. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jo a kapcsolatom a parom csaladjaval, o spanyol es a csaladja is. ok spanyolorszagban elnek, nagy csalad, rengeteg rokon. elso pillanattol kezdve csaladtagkent tekintenek, mindig szivesen latnak, pedig meg el se vagyunk jegyezve, igaz mar 5eve egyutt vagyunk parommal. anyosom pl kulon foz nekem, mindig kerdezi mit szeretnek, jo lesz- e amit foz. sogorommal es sogornommel is nagyon jo a kapcsolatom, ok is imadni valoak. semmi rivalizas, egy rossz szot nem mondanak ram. ugy latom nagyon szerencses vagyok, ritka az ilyen. 23/n
2018. máj. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
55%
Hát... Jelenleg nincs barátom, de az exem családja nagyon rendes volt velem mindig. Egyiküknek sem volt baja a kapcsolatunkkal.
2018. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!