Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándékötlet...

Karácsonyi ajándékötlet anyós-apósjelöltnek?

Figyelt kérdés

Párommal 2,5 éve vagyunk együtt, ez lesz a 3. közös karácsonyunk. Szüleinek eddig bonbont, teát vettem (bort nem szeretik), de ezt most már kevésnek érzem..

Paraméterek: párom anyukája szívesen olvas, főz, varr.

Apósjelöltnek barkácsoláson, szerelésen kívül nincs nagyon hobbija, ideje sincs másra, neki még nehezebb a választás. Párom sem tud nagyon tanácsot adni. Jó a kapcsolatom velük, szeretnék vmi személyesebbet ajándékozni.. Vmi 5letcsíra?? :)

21L



2016. dec. 1. 00:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
36%
Engem is érdekelne , de én úgy szeretnek venni nekik valamit hogy ne legyen túlzás ,ne legyen drága de őröljenek neki .Remélem kapok én is valami jó ötletet :p
2016. dec. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 gömbicica ***** válasza:
44%

nagyon elrugaszkodott ötlet (bocsánat) eljegyeztétek már egymást?

szinházjegy pl. (nem tudom hol laktok van-e lehetőség)

ez közös élmény lenne számukra.

vagy ha netán utazni szeretnek, akkor kuponos oldalakon nagyon sok lehetőséget lehet találni 2 éjszakás szállással.

én mindkettőnek örülnék.

a szállás 20-60 ezer között szokott lenni, helyfüggő.


vagy ha pestiek vagytok,és érdeklődnek különleges dolgok iránt, akkor lehet kapni olyat is, amit Ők válthatnak be tetszőleges sétára.


[link]


mi már 3 alkalommal voltlunk, jó élmény volt :)

2016. dec. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
44%

Anyukának könvutalvány,ha szokott könyvet venni igy legalább ő választhatja ki mit szeretne.

Apukának esetleg szerszámos doboz

2016. dec. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Diy szakacskonyv, v konyhai eszkoz , tukeszlet szep dobozban, konyvjelzo( anyos)

Barkacs konyv, makett (apos)

2016. dec. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 gömbicica ***** válasza:

én már lehetőség szerint nem tárgyakat, hanem élményeket igyekszem ajándékozni!!!

Egy idő után az ember lakása megtelik!!!

2016. dec. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyuka szívesen olvas, akkor egyértelmű, hogy olyan könyvet vennék, amiket szeret olvasni, nézz körül a könyvei között, milyen témák érdeklik és mi az ami még nincs meg neki.

Apukának pedig a szerszámai között nézz szét, hogy mi az ami esetleg hiányzik, vagy már régi, elhazsnálódott.

2016. dec. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
én egy régi vázát vettem nekik de volt hogy telefont és mivel nagyon szereti a színes és puha fonalakat ezért minden évbe veszek neki
2016. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Huu, köszönöm a válaszokat!!

Párommal még nem jegyeztük el egymást, lassan már esedékes lesz! :)

Kicsit most nehezebb a helyzetem vásárlás-ügyben, mivel Németországban vagyok fél évig, így a könyves dolgok kiestek :D Sajnos, párom szülei annyira nem "kultúrlények", a színház is kilőve. Élményt én is szívesen ajándékoznék nekik, de mivel kétkezi munkás emberek, szabadságuk alig, ez sem az igazi.. :S Anyukájának sztem vmi varródobozos dolog lesz, kézkrém..apukáján még töröm a fejem! Ha van még vmi ötlet, megköszönöm!

2016. dec. 1. 18:29
 9/14 A kérdező kommentje:
ó, és vidékiek vagyunk!
2016. dec. 1. 18:33
 10/14 anonim ***** válasza:

ez alapján azt mondanám, hogy anyukának könyv, apukának vmi barkácscucc... persze mi az értékhatár? ettől függ, hogy apuka szalagfűrész kap-e vagy szortimentert :D


de mondjuk simán megsüthetsz egy raklap mézeskalácsot is, és szépen feldíszítve fém kekszesdobozban tökéletes ajándék.

2016. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!