Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit szólnátok ha ilyen szinten...

Mit szólnátok ha ilyen szinten felszívódna egy közeli hozzátartozótok?

Figyelt kérdés

Nálunk mindig is nagyon összetartó volt a család, és most is, a távolabbi rokonokkal is tartjuk a kapcsolatot, de a szűkebb családdal (unokatestvérekig) szinte heti rendszerességgel összeülünk.

A nővérem 23 éves, 8 éve van együtt a sógorommal aki 25 éves.

Külön házuk van, a sógorom jól keres, okos ember.

Ők nem messze laknak tőlünk, volt,hogy naponta találkoztunk, közös programokat csináltunk.

Aztán lett egy kis feszültség, amit a jó viszony miatt senki sem feszegetett.Ez nagyon sokrétű, és bonyolult dolog, felesleges lenne leírnom, mert csak a sorokat töltené, és szerintem a kérdés szempontjából nem szükséges,hogy megértsétek.

A lényeg,hogy egy családi összejövetelen a szüleim előálltak a problémával, és meglepően csúnya vita lett a vége.Szerintem még sosem volt ekkora konfliktus ebben a családban, a nővéremék ezután röviddel távoztak is.

Egészen biztosan megsértődtek mindketten, és úgy gondoltuk,hogy idővel ez enyhülni fog, felnőtt emberek, megértik majd,hogy miről beszéltünk akkor is ha nehéz beismerni.

2 hét után sem kerestek, néha-néha láttuk az autójukat a városban.

Aztán észrevettem,hogy mindketten eltűntek facebookról.

Aztán anyukám felhívta (volna) a nővérem, de ki volt kapcsolva.

Egy héttel később már az volt,hogy a hívott számon előfizető nem kapcsolható.

A sógorommal szintén.

Apukámmal elmentünk a házukhoz, redőnyök lehúzva, sehol senki, csöngetésre nem reagáltak.

A jó viszony miatt természetesen nekünk is volt kulcsunk, így másnap bementünk a házukba.

Rend van, a bútorok megvannak, a ruháik jelentős része hiányzik, a kutyáik nincsenek a házban.A szomszéd bácsi tőlünk kérdezi,hogy elmentek e nyaralni, mert bő egy hete nem látta őket, és azt sem mikor elmentek.

A sógorom augusztus 1-től felmondott a munkahelyén, de már egy héttel előtte sem ment be, a júliusi fizetését nem vette fel.

A nővéremet kirúgták mert nem ment be, és nem tudták elérni.

Néhány közeli barátjukat ismerjük, nekik azt mondták,hogy elköltöznek, van aki úgy tudja hogy külföldre, van aki úgy,hogy vidékre, mindenkinek mást mondtak szinte.


Személy szerint biztos vagyok benne,hogy nincs bajuk, önként szívódtak fel, bár nem értem meg miért, hisz nem ez lett volna a megoldás.

Apukám ugyan ezt gondolja.

Anyukám viszont nagyon aggódik, ő úgy gondolja,hogy baj van.

A nővéremmel szoros a kapcsolatuk, ez valóban nem vall a nővéremre, hogy csak így szó nélkül eltűnik, de kinézem belőle az a bizonyos vita után, sosem láttam még olyan sértődöttnek, és ingerültnek.

A lényeg,hogy bő 1 hónapja semmit sem tudunk róluk, feleslegesnek érezzük a rendőrség bevonását, mert biztos van fontosabb dolguk mint egy sértődött párt felkutatni.

A kapcsolatukban mindketten egyenlő félnek tűntek mindig is, nem hiszem,hogy a sógorom nem engedne a nővéremnek, ezt mindketten így akarják.


2018. szept. 5. 20:19
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
78%
és szerintem a kérdés szempontjából nem szükséges,hogy megértsétek - kösz, hogy ennyire lenézel minket. Válaszoljon neked érdemben a sógorod.
2018. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
95%
Az egész egy hablaty, pont ami a lényeg, azt nem írtad. Persze az okát csak te tudod.
2018. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem meg igenis lényeges lenne, hogy MIRÖL volt szó, mert ha ennyire megbántottátok öket, akkor nem mellékes!


Az meg szerintem egyáltalán nem természetes, hogy a távollétükben csak úgy bementek a lakásukba!


Mellesleg hiába mennétek a rendörségre, a legjobb esetben közlik veletek, hogy megvannak, de hogy hol, azt nem.

2018. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
88%
Ha attól tartasz hogy nehogy a nővéredék magukra ismerjenek, ennyi információból úgyis magukra fognak. Tényleg FONTOS hogy min vesztetek össze, mert nyilván attól függ hogy mit reagálnék a felszívódására.
2018. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
82%
Azért nem ártana tudni, mi volt amin úgy megsért{dtek, hogy már el is költöztek a fizetésük felvétele nélkül...
2018. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
88%
Én felszivodtam a kretén,zaklató,erőszakos,lopkodos,rám mászos,molesztálos, vallásos családom elöl ahol a bugyimban is turkált apám nyomokat keresve,közbe meg a rokon aki rám mászott az volt az áldozat a szemükben,meg a drogos testvérem a család imádata.. Az h vki felszivódik a csaldja elöl 80 % ban sulyos multbéli oka van..
2018. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Nem lehet úgy leírni,hogy ne egy regény legyen, és minden részlet érhető legyen.(tehát ha valakinek már ez sok, akkor amit eddig írtam ahhoz még legalább 3x ennyit kell írnom, és akkor talán mindenre kitérően tudok írni ami kell)

Nem félek attól,hogy magukra ismernek, nem hiszem hogy pont ezt az oldalt olvasgatnák.

A sógorom életvitelével, pénzügyeivel van a baj, amihez alap esetben nem lenne közünk mert felnőtt emberek, de a szoros kapcsolat miatt szinte mindenről tudunk, akár az ő elmondásuk alapján.

Ez után további kérdések merülnek majd fel a válaszadókban, és újra és újra csak a szavakat kellene szaporítanom, ami nem lenne ellenemre, csak tudom,hogy a kutya sem olvasná el, ezért nem kezdtem bele.

Az pedig szerintem teljesen normális,hogy bementünk a házukba, akár vérbe fagyva is feküdhettek volna a szobában.

2018. szept. 5. 21:16
 8/51 anonim ***** válasza:
83%
A rendőrsdeg meg max annyit mondhat h jol van de semmit nem ad ki ha nem egyezik bele a keresett személy,ha okkal tünt el,én még a nevem is megváltoztattam a férjemére aki külföldi,olasz,sose találnak meg,jo okkal tüntem el,h élhessek nyugodtan..
2018. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
17%

Sajnos elég felelőtlen dolgot tettek szerintem, felnőtt embereknek nem ez lenne a megoldás. Érthető, ha megbántódtak, bár a vita témáját én nem ismerem, de mindegy is, milyen nagyságú volt a probléma, akkor sem emgoldás, hogy csapot-papot otthagynak és mennek, amerre látnak - mindezt úgy, hogy senkinek nem szólnak előre.

Itt sajnos nem tudtok mit csinálni, nyomozni tényleg nincsen értelme utánuk, hiszen valószínűleg semmi bajuk, csak kettesben akarnak lenni, de mást sem nagyon tudtok tenni, csak várni. Tőlük legalább annyi lett volna az alap, hogy egy üzenetet hagynak valahol, beszélnek a szomszédokkal, ilyesmi, hogy mit fognak kezdeni, így legalább a család nem aggódik, hogy valami bajuk esett. Bár az nekem is furcsa, hogy nem vittek magukkal mindent, ha elköltöztek, illetve a telefonszámaikat is lecserélték, hogy a régin ne érhessétek őket el... :/

2018. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
85%
Azért lényeges lenne a történet...nem hiszem hogy nem lehet 3 összetett mondatban leírni BÁRMIT. Mert qrvára nem mindegy hogy meglopták a családot vagy csalással szerzi a pénzt a sógor vagy maffia kapcsolatai vannak vagy csak nem adtak vissza valami tartozást...
2018. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!