Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Fél éve nem beszélek az...

Szdufgds2 kérdése:

Fél éve nem beszélek az unokatesómmal mert összevesztünk. Hogy beküljek ki vele?

Figyelt kérdés
valaki azt hazudta neki hogy én aztmondtam hogy sajnos az unokatesóm.de ez nem igaz.és mondtam neki hogy biztos valaki olyan monta aki nem szeret.és ,egkérdeztem tőle hogy hisz neki.azt mondta hogy először nem hitt de 4en is mondták.én meg elcsodálkoztam mert soha nem mondtam ilyet.és utánna veszekedtünk meg feljöttek más témák is meg minden.letiltott .ez tavaly fél év elején volt.azóta nem köszön.az év végén próbáltam kibékülne vele meg minden de nem sikerült.most év eleje van és nemtudom mit csináljak mert nem akarok úgy járni mint a szüleink .ők 3 éve nem beszeltek.mostmár köszönni köszön de hát hozzám nem szól.és volt egy téma amibe ő nem volt benne csak minimális szinten.az osztályba néhány lány veszekedett .én is .és akkor rámir hogy mit védem az egyik lányt meg megfenyegetett hogy vigyázzak magamra.és nemtudom mit csináljak segitsetek léci.lehet hogy ráirok meg ebbe a hónapba de azt tervezem hogy majd év végén ráirok hogy az rég volt és felejtsük el meg h most egész életedbe nem akarsz hozzam szolni meg ilyenek.régen nagyon jóba voltunk.minden4-5 nap ide járt hozzánk és hiányzik de nemtudom hogy béküljek ki vele

2018. szept. 10. 20:35
 1/4 mantis religiosa ***** válasza:
95%
Hívd el fagyizni, a többi majd jön magától.
2018. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
95%
Mondd el neki hogy hogyan érzel...és hogy hiányzik.
2018. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj rá hogy szeretnél vele beszélni. De ne a neten "beszéljetek" hanem élőben.
2018. szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"és akkor rámir hogy mit védem az egyik lányt meg megfenyegetett hogy vigyázzak magamra"


Ahhoz képest hogy annyit járt hozzád és jóban voltatok, elég nagy tapló lett belőle. Négyen is mondták neki hogy sajnálod hogy az unokatesód? Ki az a négy ember? Nem lehet hogy egy klikk keverte a dolgokat meg? Én a helyedben ha nem mondtam volna ilyet akkor azonnal kiderítettem volna kik azok és szembesítettem volna őket. Egyáltalán beszélsz azzal a 4 emberrel aki ezt mondta? Ha tényleg nem mondtad akkor ebbe az irányba mennék el még most is ha már ehhez egy kicsit késő. Lehet azt hiszi ha hónapokat vársz hogy igaz amit mondtak rólad és sunnyogsz. Mindenképen mielőbb beszélj vele. Az sem mindegy milyen más témák jöttek elő amikor veszekedtetek lehet azok jobban bántották/bántják.

2018. szept. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!