Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Összeszoktatok veszni karácson...

Összeszoktatok veszni karácsonykor?

Figyelt kérdés
2018. dec. 23. 13:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nálunk eddig minden évben borult a fenyőfa :DDD
2018. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
En ma tudtam meg, hogy tegnap osszevesztem apammal(merges ram). Most egy hetes picsogas jon. Hat nagyon boldog lesz ez a karacsony...
2018. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%

Nàlunk karacsony sem kell hozzà :D


Kepzelj el egy nagyon hàklis öregembert, akinek semmi nem jó, amit csinàlsz. Olyan szinten, hogy "mièrt balról jobbra, miert nem forditva kevered a levest?!" es, ha a 17. ilyen utàn valaszolsz, masfel óra kiabalos kioktatast is kapsz....


És kèpzeld el, hogy kiveszel, hülye naiv módon majdnem kèt hèt szabadsàgot, hogy bèkèsen ünnepelhessetek, legyen idöd takaritani, sütni, fözni...stb.


Kèt napja vagyok itthon, de màr azon gondolkozom, hogy atmegyek a szomszedba es kunyerálok egy doboz Xanaxot :D

2018. dec. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%

Őszintén?!

NEM, de mi máskor se nagyon.

2018. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Anyám mert mártírkodik, nem engedi hogy segítsek apám meg egésznap tv-t bámulja és nem csinál semmit. Én díszítem fel vele a fát. A nagyobbik tesóm miatt szokott lenni mikor a gyerekeivel beállít. Az unokahugom dackorszakban van, a nővérem inkább az unokaocsivel foglalkozik.
2018. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
14-es, nem kell együtt élni egy ilyen foszerral.
2018. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Kivel?
2018. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

14es vagyok


17.

okè, majd a 84 èves apamat, aki felnevelt, mindent megadott nekunk gyerekkent, beadom valami intezmenybe csak azert, mert igy, elete vegen mar kellemetlenseget jelent.

Bravo!

Igy karacsony tajekan pompas otlet.....


Nlyilvan nem jokedvemben koltoztem vissza hozza edesanyam halala utan, de tudod, felelosek vagyunk a csaladunkert.

2018. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

A szüleimnél ez karácsonyi veszekedés hagyomány volt( de sajnos nem csak karácsonykor )de én nem tisztelem ezt a hagyományt.

Másrészről a szüleim több mint 30 éve vannak együtt mi meg csak 7-8.Szüleimnek hála én törekszem arra hogy ne veszekedjek senkivel.

2018. dec. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!