Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nálatok mennyire összetartó a...

Nálatok mennyire összetartó a család? Mentek karácsonykor hozzájuk?

Figyelt kérdés

mama,papa,unokatestvér,nagybácsi/néni,stb, között.

Nálunk pl. semennyire, egyik nagybátyám külföldön, mamával, többi nagynénnyémmel nem tartjuk a kapcsolatot...:/ Nekem hiányzik a nagy családi karácsony.



2015. dec. 20. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

őő ilyen is csak a filmekben van ám sokszor hogy mindenki összeül és happy.

amit nem bírok hogy miért kell minden ünnepet a kajálás köré tekeríteni..

2015. dec. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére nincs ilyen rokonjárás, nem vagyunk jóban a rokonokkal de nekem ez nem hiányzik. Egy szolidabb, családias karácsony viszont lehet, hogy tetszene, de erre sem volt példa,mióta élek. A szüleim ugyanúgy ordítoznak, mint máskor és igazából a kaján kívül minden ugyanaz, mint a hétköznapokon.
2015. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyetlen rokonunkkal sem tartjuk a kapcsolatot. Anyám, apám, tesóm. Pont elég. Néha még ez is sok. De jobb így mindenkinek, pedig népes rokonságunk van.
2015. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Én is szeretnék nagy családi karácsonyt, de nem azzal a családdal, ami most van.


És tényleg elég szar, hogy mindenhol a kaja van a középpontban.

2015. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elsőnek, ilyen nem csak a filmekben van. Nálunk divat és rendszeresen összejövünk.
2015. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Zedricht ***** válasza:
Szerencsére mi tudjuk tartani ezt a dolgot, bár mi egy utcában lakunk mamával és a keresztápukámmal és a családjával, a külföldi rokonaink pedig ilyenkor itthon vannak és 5 percre van a lakásuk. A másik nagymamámék pedig olyan 25 percre.
2015. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szülőkhöz megyünk minden évben, meg a férjem szüleihez is. Eddig úgy volt, hogy a nagyszüleimhez is mentünk, de idén már nem, sajnos mindkét nagymamám egészségi állapota leromlott annyira, hogy ez már nem megvalósítható. Apukámnál mondjuk ott lesz az ő testvére (szóval a nagybátyám) meg az unokatesóim arról az oldalról, de anyukámnál nem lesz ott a nagynéném, és az ő családja, pedig korábban minden évben úgy volt, hogy a nagyszülőknél ők is ott voltak, meg mi is.

Én mondjuk egy kis pihinek is örülnék, főleg idén, most várjuk a második gyerkőcöt, és már elég nagy hasam van, jó lenne kicsit pihenni is, és nem 3-4 napig ide-oda mászkálni, de az is igaz, hogy szeretek a tágabb családdal lenni, és örülök, hogy együtt vagyunk.

2015. dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Mennyire összetartó?- semennyire

legalábbis nálunk

2015. dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semennyire. Most iktattam ki 2családtagot, soha egy "hogy vagy" rá nem méltattak, bezzeg ha ezt felhoztam akkor nekem támadtak.... Én idén én a férjem családjával leszek 25. -én, őkbigazi család, hamarabb elfogadtak, mint a sajátom.
2015. dec. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nálunk mindig összegyűlik a család egy része, de így is elég sokan szoktunk lenni. Általában, vagy nálunk van az összejövetel, vagy a keresztanyukámnál. Szerintem nem a kaja körül forog minden, és jó hogy van.
2015. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!