Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A párotok nagyszülei mikor...

A párotok nagyszülei mikor ismerték meg a szüleiteket? Mikor illik bemutatni?

Figyelt kérdés
-
2018. dec. 23. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Házzasság/jeggyesség nél.
2018. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerik egymást. Nem tudom, én nem vagyok annyira a nagy bemutatások híve, szerintem a kapcsoltunk kettőnk döntése, nem jelenti azt,hogy most az egész családnak jóba kell lenni a másik családdal.

Alapvetően teljesen más természetűek a családtagjaink, nem lenne jó vége, ha pl a párom nagyszülei és az én szüleim találkoznának.

Szerintem az esküvőn fognak találkozni.

2018. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Esküvőn találkoztak. Se előtte, se azóta.
2018. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esküvőn.
2018. dec. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Anyósék az esküvön találkoztak a nagyszüleimmel egyszer.

Anyósék anyámékkal még sosem mert anyámék nem voltak ott az esküvőn.

2018. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

6 éve vagyunk együtt, 2 gyerekünk van, de még nem találkoztak, de nem is fognak, max ha összeházasodunk az esküvőn.

(Apukám sem találkozott még a párom szüleivel, anyukám kb 3x futott beléjük véletlenül mikor itt voltak).

Szerintem abszolút nem szükséges bemutatni őket

2018. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen problémám nincs:D Párom nagymamája ismeri a szüleimet,nyumat biztosan :D egy faluban élünk ismer itt mindenki mindenkit

Viszont mikor élt még a mamám nem cisnáltam ebből ekkora ügyet, kb ha jól emlékszek vagy Karikor mikor jött velünk a párom vagy valamikor mikor öreganyám itt volt akkor ismerte meg

2018. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!