Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miben illik menni ballagásra?

Miben illik menni ballagásra?

Figyelt kérdés

Nincs öltözködési ízlésem, fogalmam sincs mit illik vagy nem illik viselni.

Ballagásra mennék, de nem akarok kitűnő a rossz öltözködésem miatt.

40 évesen túlsúlyosként milyen ruhát viseljek?

Ilyen ruhák mehetnének?

[link]


[link]


[link]


[link]


2018. máj. 10. 23:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Javítok: kitűnni (és nem kitűnő)
2018. máj. 10. 23:21
 2/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó két ruhánál csak a ruha formáját nézzétek ne a mintát.
2018. máj. 10. 23:22
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Az utolsó kislányos,nem jön be nem illik oda szerintem,a 3 as nem jön be,túl rövid a szoknya,vastagok a combjaim hozzá. Az első hát az olyan furi nekem a rózsával, nem rossz,a 2 viszont szerintem tökéletes. 1 v 2.ik. Én a második felé hajlok épp.

Remélem segitettem.

35N

2018. máj. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Ha Mintát nem nézzük 3 a szoknya miatt nálam kilőve,combik miatt, az utolso vonala meg olyan retrosak és strandra valo szerintem inkább,nem tudom hogy fehérbe v fekete fehérbe mondjuk hogy mutatna.

35N

2018. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a c und a-ban nézz körül, ne online, az a lényeg, hogy ne legyen túl mintás és harsány :)
2018. máj. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

A 3.-4. Szerintem kilove , ha 40es es kisse molett is vagy, ez a ketto semmikepp nem jo valasztas.

Az 1. Nem rossz, de a 2. Elegansabb.

2018. máj. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha jót akarsz magadnak ilyen rosegal meg egyéb kína oldalakról ruhát ne rendelj. Tudom én hogy a képeken nagyon szépek, de aztán vagy olyat kapsz vagy nem, és valószínűbb, hogy nagyon nem.


Egyébként nem kell egy ballagásra nagyon kiöltözni. Visszafogottan, elegánsan. Biztos van egy egyszínű inged meg egy szép szoknyád. Felveszel hozzá egy hangsúlyosabb nyakláncot és kész.

2018. máj. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Maxi szoknya, és valami blúz, felső.


Túlsúlyosként NE vegyél fel olyan soknyát-ruhát, amiben kilátszik a combod fele, mert idiótán áll.

2018. máj. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Ja, és eszedbe ne jusson rendelni, 99% nem azt fogod kapni :)


Ha pedig nem is maxi szoknya, de könyörgöm, NE rövid.

Ismerősöm is túlsúlyos, és rendre rövid szoknyákat vesz fel, mert "jól áll neki". Nem, NEM áll jól, kötözött sonka-effektus.


Egy jól megválasztott hosszabb, picivel pl. térd fölé érő ruha sokkal ideálisabb :)

2018. máj. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Azért egy ballagás nem akkora dolog, hogy külön ruhát kelljen rá vásárolnod. Tényleg nincs semmi csinos cuccod? Sosem kell kiöltöznöd sehova? Túlsúlyosként a legtöbben fekete nadrág (akár térdnadrág is lehet, nem kell hosszúnak lennie a melegben) + szép, ízléses blúz kombinációt szoktak viselni.
2018. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!