Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nem akarsz beszélni az unokate...

Nem akarsz beszélni az unokatestvérem velem egyszer azt irta hogy mivel nem beszéltem éveing vele de modtam hogy megbántam és bocsanátot kértem töle de akkor sem akkar beszèlni velem mit irjak neki hogy megbocsáson ti annátok még egy esélyt?

Figyelt kérdés
2018. dec. 24. 10:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
De nyilván azt gondolhatná, hogy mi kell tőlem neki, ha eddig szóba sem állt velem évekig?!
2018. dec. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem beszélnék veled. Főleg ha úgy beszélsz ahogy írsz...
2018. dec. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
Hagyd békén, az hogy nem áll veled szóba azt jelzi, tökéletesen megvan nélküled. Zaklatni meg egyenesen bunkóság, bocsánatot kértél, elmondtad hogy megbántad, a te dolgod itt véget ért. Ne háborgasd, hagyjad békén, majd jelentkezik ha akar, ha meg nem fog, azt tiszteletben kell tartanod, vagy a végén sokkal durvábban fog elküldeni a fenébe. Nem kell nyomulni, én biztosan nagyon rühelleném ha folyamatosan zaklatna valaki, akit a hátam közepére se kívánok. Majd ö eldönti szeretne-e a múltban történtek ellenére kapcsolatot tartani veled, ráerőszakolni úgysem tudod magad, hagyjad békén.
2018. dec. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%

Akar* írta* évekig* mondtam* bocsánatot* tőle* akar* megbocsásson* adnátok*



Hagyd békén, már nem kíváncsi rád.

2018. dec. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%
Én annák eséjt! :D
2018. dec. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jajj édes istenem, vegyél már egy szótárt! Tuti ő sem érti mit mondasz.
2018. dec. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Ti annátok még egy esélyt?"


Hogyan akarsz neki TE esélyt adni, ha egyáltalán nem is áll veled szóba??!

2018. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A.Norbert válasza:
Jézus úristen xd. Mit olvastam el?
2019. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!