Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tetszem az unokatestvérem...

Tetszem az unokatestvérem férjének?

Figyelt kérdés
Az unokatestvérem és a férje már nagyon régóta együtt vannak, de csak idén házasodtak össze. Én szorosabb kapcsolatot idéntől kezdtem velük ápolni, szóval a férfit nemrég kezdtem el jobban megismerni. A helyzet az, hogy az esküvőjük óta folyamatosan ír facebookon, és ezt a felesége nem tudja, s rá is kérdezett, hogy én hány embernek mondtam el, hogy szoktunk beszélni. Néha olyasmiket mond, hogy én minden szépet megérdemlek a világon és ehhez hasonlók. Az egész helyzet nagyon furcsa, bár még konkrétan nem közeledett hozzám, bár utalt rá, hogy majd valamit meg szeretne velem beszélni, ha lesz rá alkalom. Fogalmam sincs, mit kéne tennem, nem szeretnék semmi problémát a házasságukban. Nincs kitől tanácsot kérjek. Azt kell tudni, hogy a férfi kb 17 évvel idősebb nálam, én 19 vagyok.
2018. dec. 19. 16:59
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Nem :))
2018. dec. 19. 17:02
 2/26 anonymousreview60 ***** válasza:
98%
A fentiek alapján igen, bejössz neki, és ezt titkolni szeretné. Ha titkolni szeretné, akkor történhetnek később cudarabb dolgok is.
2018. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Igen, tetszel.
2018. dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

Ismerős szitu..de ez azért nagyon gáz. 19 éves kislányoknak írkál és ráadásul a felesége unokatestvére? De jó hogy nem ismerem, az tuti fix hogy kikaparnám a szemét. Gondold át, hogy elmondod-e az unokatestvérednek. Ez nem beköpés, de valószínűleg másnak is írkálhat, vagy csalhatja. Jobb, ha mielőbb megtudja az asszonya. ÉN tudni akarnám..

-csaljanak titokban, hogy boldog legyél

-vagy ne basszon át senki, de legyél szomorű, amíg nem jön az igazi aki megérdemel

2018. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
És neked ez ennyire bejön, hogy az unokatesód kéjenc férje neked írogat? Vagy miért nem sikerült eddig elküldeni a f..ra és letiltani?
2018. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

Igen, ezek alapján egyértelműen bejössz neki. De miért beszélsz vele rendszeresen? Mármint megértem, rokon, de ez nem kellemetlen neked?


Vagy netán neked is tetszik? Ha nem, akkor sürgősen elkezdeném leépíteni ezt a kapcsolatot (egyszavas passzív válaszok stb.) Ha igen, akkor is.

2018. dec. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem megy neki a monogámia, ez van. Valószínűleg nem te vagy az egyetlen nő akinek írogat.
2018. dec. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Az unokatesód megérdemli, hogy figyelmeztesd. Az üzeneteire meg ne válaszolj.
2018. dec. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem, nem jön be. Az elején még nem gondoltam ilyesmire, mert sofőrként dolgozik, s azt hittem, egyszerűen csak jól esik neki, ha beszélhet több emberrel, mivel egész nap egyedül van. És azért nem tilthatom le, mert sokszor találkozunk, összejárunk, és nagyon kellemetlen lenne. S nem gyanusíthatom meg olyasmivel, amit nem tett meg.
2018. dec. 19. 18:38
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
Én megírnám neki, h figyi, kérdezted hány embernek mondtam el, h szoktunk irkálni. Az unokanõvéremnek nem mondtam el, mert nem írtál semmi olyat ami õt hátrányosan érintené bármilyen téren. De amint megtennéd, nyilván azonnal szólnék neki.
2018. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!