Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Igaza volt unokatestvéremnek,...

Igaza volt unokatestvéremnek, hogy 80 ezer forintból 4-5 hónapig meg lehet oldani egy személy étkezését?

Figyelt kérdés
2018. dec. 24. 16:52
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:
Nem kötelező 50-eske!!
2019. ápr. 19. 21:46
 52/54 anonim ***** válasza:
37%
Simán kihozható, nekem tavaly kb 6-hónapig valamivel több mint 14000Ft jutott kajára havonta, nem betegedtem meg, különösebben nem fogytam le és végül is éhes se voltam, az első 2hetet leszámítva, előtte én is rávoltam állva hogy minden vackot összeettem, de miután hozzászoktam hogy ennyi van és kész elvoltam.
2020. máj. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim válasza:
100%
Igen!!! Sőt még félre is tudod tenni ezt az összeget, ha naponta egyszer eszel és azt is a hajléktalan szálón, vagy a máltai ingyen konyhályán, és a krisnásoknál!!!
dec. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Ez most is szuper lenne de itt az inflaciooo😀 80 ezerbol1 honapra se vasarosz ve😟. Csak a fidesz🤣
dec. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!