Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Írnátok nekem rövid családfát?...

Írnátok nekem rövid családfát? Vagy érdekes családi történeteket? Furcsa viszonyokat?

Figyelt kérdés
Természetesen nevek nélkül. Az a helyzet hogy érdekes családi kapcsolatok, vagy történetek érdekelnének a készülő regényemhez. Előre is köszönöm!

2018. dec. 25. 10:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Egyébként, fantasy kaland regénynek készül kb 5 éve kezdtem el :D

Sajnos idegbajos alkoholista rokonok nálam is vannak :/

2019. jan. 2. 13:31
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

családfa nevek nélkül?


dédmama - dédpapa, dédmama - dédpapa, dédmama - dédpapa, dédmama - dédpapa

nagymama - nagypapa, nagymama - nagypapa

apa - anya

lány, lány, fiú

unoka, unoka, unoka, unoka, unoka

dédunoka, dédunoka, dédunoka


Tessék.

2019. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak: Köszönöm a segítséged, de idáig már eljutottam. Hogy könnyebben tudd megérteni mire gondolok ajánlom Cassandra Clare köteteit, melyben a szereplők családfája fel van tüntetve a befejező kötetekben :) valami hasonlóra gondoltam :) De akár idevehetjük a Harry Potter könyveket is
2019. jan. 3. 12:13
 14/14 anonim ***** válasza:
73%

Lehet hogy márt késő de leírom..


13 éves koromig apa nélkül nevelkedtem,a testvéremmel eggyütt.Anya mindig azt mondta,hogy apám szemét és hogy nem akar velünk találkozni.Anyám nem is szeretett minket,és ezt többször szóvá tette.Majd amikor 13 éves lettem anyám lelépett egy férfival és itt hagyott minket.Ekkor a kereszt szüleinkhez költöztünk testvéremmel.De én minden árom megakartam találni apám,és addig faggadtam a keresztanyám amíg el nem mondta a címét.Apám horvátországban élt akkor az új családjával.És kiderült hogy nem utált minket,hanem anya tiltott minket el tőle.Aztán a keresztszüleimmel lementünk horvátországba apámékhoz.Kiderült nagyon jó emebr és a felesége is.Ott voltunk egy hétig..majd utána anyám felhívott minket hogy menyjünk vissza hozzá,mert elhagyta a pasija.A testvérem visszament,de én nem.Itt maradtam.Nem akartam visszamenni a nyomorba!

Aztán teltek az évek és leérettségiztem..jövőre fogok diplomázni.9 éve nem láttam anyámat és a testvéremet,de nem érdekel.Örülök hogy rátaláltam apámra,és hogy boldog életem lett..ez az én kis történetem:D

2019. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!