Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani érdekes és...

Tudtok ajánlani érdekes és rövid olvasnivalókat munkaidőben, munkahelyen töltött "üresjáratokra", hogy ne unatkozzak?

Figyelt kérdés
Némely napokon nincs sok dolgom a munkahelyen, illetve 10percenként kell mondjuk odafigyelnem valahová. Próbáltam könyveket olvasni de mikor megszakítom a folyamatot nehéz visszatérni, azt sem tudom hol tartottam, így valami rövidebb hangvételű olvasnivalót/cikkeket keresnék aminek az elolvasásával gyosan végzek, mégsem unatkozom ezekben az üresjáratokban. Bármilyen érdekes oldalt ajánlhattok ha tudtok ;)
2017. ápr. 26. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Munka törvénykönyve-

Munkaidőben ne olvass

2017. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ki mondja? :)
2017. ápr. 26. 12:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted a történelmet és a történelmi érdekességeket akkor ajánlom a Múlt-kor honlapját. :)
2017. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Márciuska ***** válasza:
Magazinokat is érdemes olvasni. Nem tudom, mi az érdeklődési köröd, de ezek pl. jók: Hihetetlen, National Geographic, Geo, Földgömb, IPM, vagy ha szereted a sci-fi novellákat, akkor Galaktika. (Budapesten a Déli pályaudvaron van egy újságos, ahol olcsón lehet egyes magazinok régebbi számait kapni.) Vagy olvass novelláskötetet! Lehet találni egész jó kis sci-fi antológiákat, de romantikus témában is van pár ilyen, pl. Rosamunde Pilchertől olvastam ilyet, sci-fiben meg talán Ray Bradburyt, azt hiszem, de Szélesi Sándortól a Láthatatlan város is lazán összefüggő novellákból állt.
2017. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ! :)
2017. júl. 15. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!