Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Meg lehet e szüntetni jogilag...

Meg lehet e szüntetni jogilag anyámmal és két testvéremmel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nehéz megfogalmazni, de azt szeretném ha nem lenne semmi közöm a családomhoz. Úgy értem hogy nemcsak megszakítom velük a kapcsolatot, ami egyébként évek óta megvan, hanem hogy hivatalosan se tartozzak hozzájuk. Tehát ha valahol kérdezik hogy anyám nevét, vagy testvéreim számát mondhassam hogy nincs.

2019. jan. 4. 00:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ugyanúgy az anyád neve fog szerepelni a hivatalos iratokon. A testvéred is testvér marad.
2019. jan. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi ertelme, ezert ugyvedet fogadni,papirozni, meg penzt kidobni.

Egyszeruen megszakitod a kapcsolatatot teljes mertekben es ha valaki erdeklodik megmondod neki hogy nem tartod veluk a kalcsolatot es slussz. Amugy ha megis annyira akarod akkor ugyvedet kerdezz o elmondja.

2019. jan. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos nem,én felvettem férjem nevét aki olasz h biztos ne találjanak meg a mocskok szülőtartásért se.. Bár remélem már belefulladtak a piába. :(

40N

2019. jan. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2. Nem igazán találtam erről semmit, azért próbáltam itt, de az lesz megyek ügyvédhez
2019. jan. 4. 00:18
 5/20 A kérdező kommentje:
Amúgy azt jól tudom hogy anyai és apai részről le lehet mondani a gyerekről? Tehát a szüleim letagadhatnak de én őket nem?
2019. jan. 4. 00:21
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Amugy tenyleg kerdezo most hogy mondod, a szulo lemondhat de a gyerek nem? Erdekes.
2019. jan. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez sem így van.
2019. jan. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szivesen elolvasnám hogy szerinted hogy van. Ha gondolod ird le
2019. jan. 4. 00:29
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges ez. De minden téren ignorálhatod őket.
2019. jan. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges és hülyeség.


Én az apámmal nem tartom a kapcsolatot. 20 éve nem láttam, nem hallottam felőle, Nem hiányzik, nem érdekel hogy halott vagy él, örülök hogy már nem zaklat. Semmilyen formában nem tudok róla, szerintem ő se nagyon rólam.

Boldogan élem az életem - nélküle. A férjem nevét felvettem a vezetéknevem helyett, ez is egy kinyilatkoztatás erről.


De azért egy ilyen "nincsenek testvéreim, szüleim" teljesen másabb. Ha lehet egyáltalán, biztosan egy csomó jogi herce-hurca lesz és nem kis pénzt fogsz beleölni

2019. jan. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!