Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Valaki segitsen hogy mit...

Valaki segitsen hogy mit mondjak anyamnak ha a pasim boxeret megtalalta de azt tudja hogy meg szuz vagyok? Sos 17 eves lany vagyok

Figyelt kérdés

2019. jan. 6. 01:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
- Anya, titokban férfialsót hordok, mert férfi szeretnék lenni.
2019. jan. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
92%

Lehet, hogy már ilyenkor nem érdemes félre beszélni, sejtheti azt anyuka jol, hogy megtörtént a dolog

Próbáld inkább őszintén megbeszélni

Szerintem :)

2019. jan. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
"de azt tudja hogy meg szuz vagyok" Nyilván leesett neki hogy a kicsi lánya már nem szűz, és kicsit sem diszkréten intézi a szexuális életét.
2019. jan. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
92%
Hát igen a fő bizonyítékot veszélyes véletlenül elhagyni
2019. jan. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
A barátod alsonadrag nélkül ment haza?
2019. jan. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Nálam a barátnőm melltartóját találta meg az anyám. Nem tudtam neki mit mondani de komolyan. Jobb ha nem mondasz neki semmit.
2019. jan. 6. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Gyerekek, ugye azert tudjatok, pasik, csajok direkt hagyjak ott az alsonemujuket, olyan mint a macskak, megkaptam, meg egy lyuk az ovemre, en teruletem, szoval a cica is odahugyozik egyet.


Kerdezo es tarsai, nojjetek mar fel.


Hogy mit mondj? Semmit. Gondolom anyad sem. ma szuletett. Lehet, hogy kimossa a boxert, kivasalja es szepen becsomagolva visszaadja/elkuldi a pasidnak, esetleg ha csak egy van, akkor tudja kinek.

2019. jan. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Éjjel egykor inkább hagyd őt aludni.
2019. jan. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező, semmit, a te nemi életed a te dolgod.
2019. jan. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%

Annyira gyorsan távozott a puncidbol hogy az alsot is elfelejtette folkapni?

Mond azt hogy kényelmes es abban alszol, csak szépen nyugodtan, mert ha latja hogy félsz vagy izgatott lettel rosszra fog gondolni.

Peddig az jó és ő is tudja. ::)) szó mond ezt.

2019. jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!