Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sògornőm szerintetek...

Sògornőm szerintetek miért viselkedik így, vagy csak én parázom túl?

Figyelt kérdés
A sògornőm kicsit butàcska (bàr ezt soha nem mutattam felè, hogy ìgy gondolom) ès szereti ha maga körül forog a vilàg. Amikor a fèrjemmel annò bejelentettük az eljegyzèsünket, a sògornőm bàr a szemünkben mosolygott ès gratulàlt, kissè ingerültè vàlt, majd amikor pezsgővel koccintottunk, belekortyolt ès annyit mondott: "fù de rossz, nem?". A màsik dolog ami nekem nem tetszett, hogy amikor bejelentettük, hogy a pocaklakòm kisfiù lesz, az volt a reakciòja: "uff..." ès ezt olyan csalòdott hangnemben mondta. Egyèbkènt ő mindig hangoztatja, hogy ő csak lànyt szeretne. 20 èves egyèbkènt. Szerintetek fèltèkeny,bunkò vagy ennyire lenèz bennünket? Vagy csak szimplàn a butasàgànak tudhatò be? Vagy csak èn veszem fel ezeket a beszòlàsokat?

#eljegyzés #család #terhesség #férj #sògornő #beszòlàs
2017. okt. 31. 23:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
butácska és irigykedik boldogságotokra.... hagyd rá a dolgot :)
2017. okt. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Szimplán idióta, nem kell vele foglalkozni.
2017. okt. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%

Mindket elottem szolonak igaza van. Nekem a lesz sogorom baratnoje csinal hasonlokat, es azert, mert irigy meg egyszeru, persze ezt o nem

Tudja magarol, mert hat ugye... mint emlitettem egyugyu. Vannak ilyen tipusu emberek. Volt egy kollegabom, az is ilyen volt. Ami nem vele volt kapcsolatos, az minden sz.. volt, es ennek hangot is adott, mondjuk, akinek van szeme, meg agya, az szinten felismeri ezt a viselkedest. Nem parazod tul, ez iszonyat bunko dolog, amit csinal, neveletlen es buta, sajnalom. Az egyetlen dolog, amit tehetsz, h megprobalod minel kevesbe tartani vele a kapcsolatot.. Egy jolnevelt ember soha nem mondana a vendeglatoi elott, h de rossz az ital, meg akkor sem, ha igy volt, de mondjuk nem hinnem, h allandoan dom perignont inna.. a masik meg, az mekkora bunkosag, hogy egy gyermek nemere ilyen reakcioja van... foleg, h a sajat csaladtagjarol beszel egyebkent. nagyon gaz. Remelhetoleg, ez mar masnak is feltunt. Sajnos minden csaladban van egy ilyen behazasodaskor. Vagy az anyos, vagy a sogor, sogorno, vagy a sogornak a csaladja (mint nalunk..). Annyi meg, ha mar kiismerted a viselkedeset, felkeszulhetsz elore, h mivel vagsz neki vissza esetleg. De olyannal kell, ami masok elott nem feltuno, h nyiltan bantid, de ot sziven uti.. es persze mosolyogj kozben :)

2017. nov. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

"Pocaklako" no comment...

Nezd nem kotelezo joban lennetek. Miert olyan nehez elfogadni, hogy emberek neha nem birjak a masikat? Meg verszerinti csaladtagokkal is elofordul, nemhogy egy olyannal, aki kulsoskent erkezik a csaladba.

2017. nov. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%

Elozo

Es miert ennyire termeszetes es normalis az hogy valaki ok nelkul utalja a masikat? Igen, van akinek ez rosszul esik, foleg ha o joindulattal es szeretettel kozelit az illeto fele.

Kerdezo, nem tudsz mit tenni, hagyd ra, es ne fuss a szeretete utan.

2017. nov. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Mint mondtad, nem egy agysebész, ezekből a beszólásokból én is csak ennyit látok. Rosszindulatot még nyomokban sem igazán. Szerintem kicsit túlgondolod. Ne foglalkozz vele.

Első esetben valószínű próbált társalgást csiholni köztetek azzal, hogy nem ízlik neki a pezsgő. Kicsit kajlára és erőltetettre sikerült, azaz nem sikerült, ennyi az egész.

A másik esetben meg ugye mivel ő maga szeretne egy kislányt, így örült volna első körben egy unokahúgnak, amit hallottál, az csak az a fölött érzett pillanatnyi csalódás, amiért egyelőre mégsem születik kislány a családba. Valószínűnek tartom, hogy már rég túlvan ezeken, miközben te itt rágódsz. Nyugi.

2017. nov. 1. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Vihar a biliben.

Szimplán nem jó társalgó.

2017. nov. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Igazad van. A fú, de rossz olyan snassz. Hosszasan elemeznie kellett volna az ízeket...

Most komolyan, őszinte. Jobb lenne, ha folyamatosan hazudna, hogy tetszik neki, örül valaminek?

2017. nov. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

A kérdésed alapján te sem vagy egy észlény!!!

Aki egyrészt így fogalmaz, másrészt ilyen hülyeségeket próbál megsértödni, annak nem sok alapja van a másikat butácskának nevezni!

2017. nov. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg SOKKAL egyenesebb, mert (veled ellentétben, pl) legalább kifejezi, ha baja van.
2017. nov. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!