Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Apumnak van egy éve egy barátnője eddig normális volt de mióta eljegyezték egymást tiszta hülye lett féltékeny rám (fél évente egyszer megyek le akkor is csak úgy h lemgyek ottalszok és jövök) és egy 38 éves nőröl beszélünk még apum mondogatja h a Nevezzük Timinek folytonbmpndja hogy Timi,, szeret" na m1 kérdésem az miért viselkedik így?

#eljegyzés #szeretez"
2015. máj. 15. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Mert kevesebb a ráncod, szebb a bőröd, fényesebb a hajad, vékonyabb vagy... soroljam?
2015. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1# köszi kedves vagy lehet hogy ez a baja
2015. máj. 15. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, lehet nem azért féltékeny rád mert olyan nyelvet is beszélsz amihez ő egy kukkot sem konyít?

Mert én ebből a leírásból kb. semmit nem értettem.

2015. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom Te nem magyar vagy??? Tanulj megy szépen megfogalmazni...mj: nem csak Én nem értelek! brrr
2015. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi csak telórol írok
2015. máj. 15. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!