Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mondjam az igazat? Egyáltalán...

Mondjam az igazat? Egyáltalán megkell magyaráznom?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, van egy 17 hónapos lányom, keresztapám holnap jön hozzánk, mert papám hozott neki egy levelet én pedig ráírtam hogy nálunk találja. Viszont így észre vette hogy nem vagyunk ismerősök mert letöröltem. Úgyanis nem látogatott meg minket, utoljára 2017. Júniusban találkoztunk amikor meghivott a fia ballagására, akkor azt mondta majd meg látogatnak,(gondolom a borítékba tett pénzt keveselte, 15.000ft)augusztusban megszületett a kislányom, akkor még írtam nekik egy karácsonyi üzenetet de nem válaszoltak, majd 3 nappal később töröltem őket. Nagyon haragszom rájuk. Papám is közel 80 éves és soha nem látogatja meg, mindenkitől elzárkóztak senkivel sem tartják a kapcsolatot.

Szóval ha holnap esetleg rákérdez mit válaszoljak??

Igazából ahogy írta hogy holnap délelőtt jön eléggé gyomoridegem van..


2019. febr. 3. 22:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ebbol is latszik,hogy le se szarja a facebook-ot ezert nem latta a karacsonyi uzenetet.
2019. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!