Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokatestvérem anyja ezt...

Unokatestvérem anyja ezt írtam nekem: nem hinném, hogy feltudjuk venni a rokoni kapcsolat. Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Igaz hogy évekig nem tartunk a kapcsolatot, mit írjak, hogy neki elfogadjon?
2019. márc. 21. 14:05
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, jobban is jár,mert se írni se fogalmazni se egy normális mondatot nem tudsz össze rakni. Ciki vagy
2019. márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan sanda gyanúm, hogy ez az a kérdező, aki már korábban is több ízben tanácsot kért ez ügyben, csak akkor még az unokatestvére volt az áldozat. Ha jól rémlik a rokona már tiltotta mindenhonnan, miután nem fért bele a fejébe, hogy nem óhajt vele semmilyen formában kapcsolatot tartani. Őt már nem éri el sehogyan, ezért most úgy fest elkezdte zaklatni a szegény unokatesó anyját is, hátha majd akkor célt ér. Eléggé fordítva bekötött logika a zaklatásunk célpontjának anyját is zaklatni és azt remélni az majd megold valamit, de mint szemmel látható és az írásképből is tökéletesen kiviláglik, a kérdező nem csak a logikának van híján, hanem egyéb képességeknek is. Hagyd őket békén, nem akarnak veled semmiféle kontaktot teremteni, sem írásban, sem személyesen, a végén még úgy jársz, hogy feljelentenek zaklatásért, aztán a rendőrt marhára nem fogja érdekelni, hogy neked márpedig ők a rokonaid. Én megtenném, ha a harmatgyenge felfogásoddal képtelen volnál megérteni amit már magam és a gyerekem is próbáltunk számtalanszor szép szóval elmagyarázni, hogy hagyjál minket békén. Senkinek nem kötelező vérségi alapon (sem) senkivel kapcsolatot tartania akivel nem akar, ez egyéni, szuverén döntése mindenkinek. Mi nem igazságos ezen? Megmondom én neked, ha magadtól már nem volt annyi eszed, hogy rájöjj, az az egyedüli igazságtalan dolog a történetben, hogy tapadsz rájuk mint pulira a bogáncs, mikor ők a hátuk közepére sem kívánnak téged!
2019. márc. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
9%

Az anyjukkal lehet ,hogy nem kell de az unokatesóid ha kíváncsiak rád akkor velük nyugodtan ellehettek. Azt ti szabjátok meg. Az anyukának ehhez nem kell beleegyezés.

Pár év múlva lehet jól fog jönni az a kapcsolat. A család mindig család marad.

2019. márc. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Se irni, se fogalmazni nem tudsz, vagy 4-szer kellett a kommentjeidet is elolvasnom, mire megertettem, hogy kb mit akarsz. Erre meg rajon az, hogy iszonyatosan rajuk eroszakolod magad, amikor szemmel lathatoan nem kernek beloled semennyire sem. Bocs, de ha ez a sztori igaz, amit a 32-es irt, akkor en a rokonaid helyeben csipobol feljelentenelek a rendorsegen zaklatasert.

Tudod, ez, amit csinalsz, mar tenyleg ez a kategoria.


Mit nem ertesz azon, hogy letiltottak mindenhonnan, meg meg udvariasan kozolte unokatesod anyja is, hogy bocs, de nem, hagyjad oket beken?

2019. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
32es, belinkelnéd a korábbi kérdését a kérdezőnek?
2020. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Hülyeség az egész. Unalmas semmi, amit kiírtál. Gratula. Nincs jobb dolgod?
2020. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
De ha évekig nem tartottátok a kapcsolatot, mi késztetett hogy ennyi idő után írjál nekik?
2020. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!