Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti mit gondoltok, jól látom...

Ti mit gondoltok, jól látom vagy csak bele látom, hogy a sógornőmnek tetszik a tesóm?

Figyelt kérdés

A következő a szituáció. Az én idősebb bátyám barátnője az említett sógornő, nekik van egy kis gyerekük.

Van egy fiatalabb bátyám aki tetszik neki, akinek szintén van barátnője.

Én itthon lakom.

Nos anyukáméknál vagyunk mindig szombaton. Egy jó ideje megfigyeltem már, hogy a sógornő mindig nagyon meg tud örülni a bátyámnak. Ha jön megy a házba a bátyám, mindig valahogy megy utána. A kezébe adja a gyereküket.

Ha hétköznap itt van és esetleg befut a bátyám akkor tuti ugy időzíti a dolgokat, hogy haza viteti magukat. A bátyám barátnőjének meg alig köszön(most kicsit túloztam, de értitek a lényeget)

A bátyám részéről nincsen semmi vonzalom, ő ezeket észre sem vette és ahogy láttam nem is érdekelte soha.


2019. ápr. 5. 07:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%

"Abba bele sem gondoltal hogy oka van annak hogy nem azutan a batyad utan szaladgal akinek szult, hanem a masik utan?"


És ha a férj dolgozik? Mert, ha hazaviteti magukat, akkor gondolom a férje nem velük van.

2019. ápr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%

Utolsó, vagy csak nincs autójuk.


Kérdező, szerintem ez így hülyeség. Jóban vannak, ennyi. Végül is családtagféleségek, miért ne lehetnének jóban? Én is jóban vagyok a férjem fiatalabbik bátyjával, igaz, őt előbb ismertem, mint a férjemet, tinikoromban jártunk együtt szórakozni is, bár sosem voltunk közeli barátok, csak a tágabb társaságunk volt közös. Aztán évekig nem is láttam, aztán amikor a férjemmel összejöttünk, akkor a tesójával is újra találkoztam, és ja, örültem neki, hogy van egy ismerős a családban, akiről ráadásul kiderült, hogy tök jókat lehet vele dumálni. Azalatt a 7 év alatt, amióta a férjemmel egy pár vagyunk, még volt, hogy sörözni is elmentem a bátyjával kettesben (!), csak úgy. Mert miért ne? Tök jófej, jókat lehet vele poénkodni, ennyi. De az ég óvjon attól, hogy nekem olyan pasim legyen, mint ő :D Kösznöm szépen, nekem a férjem tökéletesen megfelel, a bátyját el sem tudnám képzelni páromnak, mint ahogy régen sem jött be soha, mint pasi.

2019. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
8%
Persze viszket a pecke az új péló után főleg hogy lesem fossa a ffi a fejét mégnagyobb kihívás neki ezek meg azért írják hogy beteg vagy mert ők is ilyen féreg emberek ahogy mamám mondta rossz világ fiam kevés a normális ember ezekből a válaszokból sokmindent leszűrhetsz , én tuti jeleznék a másik bátyámnak hogy vigyázzon mert nem egyenes a nőszemély
2019. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Én teljesen máshogy látom.

Szerintem nem normális az, hogy az egyik batyammal jár és a másik után megy. Úgy hogy 2 éves kapcsolata van a kissebbik bátyámnak is.

Pontosan direkt akkor akar haza menni, van hogy anyaval meg megbeszelnek valamit és ha jön a bátyám felrugja és inkább haza megy.

Érdekes ha jön a bátyám barátnője is, akkor eszébe se jut haza menni.

2019. ápr. 5. 15:08
 15/15 anonim ***** válasza:
58%

Tudod elõfordulhat ilyesmi.Lehet hogy beképzeled de lehet,hogy nem.

Az en családomban is megtörtént nem is egy esetben.

Olyankor én is csak lesek, hogyan lehet valakinek ekkore bõr a pofáján hogy család taggal vagy a testvérének a férjével kezd ki.

2019. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!