Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miután megszületett a babátok,...

Miután megszületett a babátok, mikor jöhettek be megnézni a kórházba a rokonok, és milyen sorrendben? Kit hívtatok először?

Figyelt kérdés
Most született a babánk és próbáljuk eldönteni, hogy legyen.

2019. ápr. 11. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk csak a két nagyszülőpár volt, a második napon.
2019. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Szüleink és testvéreink családostul. A szülés utáni napon, ill. amikor ráértek. Fölösleges ezt tervezni.
2019. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szülés utáni napon, aki akart. Nem kellett hívni senkit.
2019. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minket az egyik legjobb barátnőm látogatott meg legelőször..nagyon örültem Neki! :)
2019. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk úgy döntöttek, senki se menjen látogatni a kórházba. Tiszteletben tartottuk. (Nővéremékről van szó). Na persze a legjobb barátnője mehetett.
2019. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Nálunk csak a szűk család, nagyszülők, és férjem keresztszülei, de még így is sok volt.

Egész éjjel vajúdtam mikor reggel sürgősségi császárom lett tehát 24 órát nem aludtam, akkor császár első éjjelén hiába nem volt velem a baba óránként jöttek injekciózni,vizsgálgatni, reggel már hozták, nem jött meg a tejem amitől nagyon sírós volt, mikor épp aludt akkor meg mindig jött valaki azért nem tudtam aludni.

Kb úgy jöttem haza mint egy élőhalott, és még itthon is még nézegessék az első fürdetést, persze..

Fogalmam sincs hogy bírtam hogy csak a következő héten olvastam be mindenkinek hogy hagyjanak minket élni egy kicsit mint egy család.

2019. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En még a műtöben voltak, szüleim már kint vártak.

Aztán estefelé (délelőtt 10kor csaszaroztak) papam jött be meg keresztapam. Nővérem meg párja külön.

Másnap barátnőm és két jó barátom. Aztán meg apám anyja (nem vagyunk jóban).

Nem osztottam be...jött aki akart.

2019. ápr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk csak apukámék voltak a kórházban
2019. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!