Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat

A kérdés

Miután megszületett a babátok, mikor jöhettek be megnézni a kórházba a rokonok, és milyen sorrendben? Kit hívtatok először?

Most született a babánk és próbáljuk eldönteni, hogy legyen.

Keress kérdéseket hasonló témákban: család, szülő, rokon, baba, születés, kórház

ápr. 11. 15:49  Privát üzenet  

A válaszok
Nálunk csak a két nagyszülőpár volt, a második napon.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont ápr. 11. 15:53 Privát üzenet
Goldmund73 nevű felhasználó válasza:

Szüleink és testvéreink családostul. A szülés utáni napon, ill. amikor ráértek. Fölösleges ezt tervezni.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont ápr. 11. 15:57 Privát üzenet
A szülés utáni napon, aki akart. Nem kellett hívni senkit.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont ápr. 11. 16:14 Privát üzenet
Minket az egyik legjobb barátnőm látogatott meg legelőször..nagyon örültem Neki! :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont ápr. 11. 16:31 Privát üzenet
Nálunk úgy döntöttek, senki se menjen látogatni a kórházba. Tiszteletben tartottuk. (Nővéremékről van szó). Na persze a legjobb barátnője mehetett.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont ápr. 11. 16:37 Privát üzenet

Nálunk csak a szűk család, nagyszülők, és férjem keresztszülei, de még így is sok volt.

Egész éjjel vajúdtam mikor reggel sürgősségi császárom lett tehát 24 órát nem aludtam, akkor császár első éjjelén hiába nem volt velem a baba óránként jöttek injekciózni,vizsgálgatni, reggel már hozták, nem jött meg a tejem amitől nagyon sírós volt, mikor épp aludt akkor meg mindig jött valaki azért nem tudtam aludni.

Kb úgy jöttem haza mint egy élőhalott, és még itthon is még nézegessék az első fürdetést, persze..

Fogalmam sincs hogy bírtam hogy csak a következő héten olvastam be mindenkinek hogy hagyjanak minket élni egy kicsit mint egy család.

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont ápr. 11. 18:02 Privát üzenet

En még a műtöben voltak, szüleim már kint vártak.

Aztán estefelé (délelőtt 10kor csaszaroztak) papam jött be meg keresztapam. Nővérem meg párja külön.

Másnap barátnőm és két jó barátom. Aztán meg apám anyja (nem vagyunk jóban).

Nem osztottam be...jött aki akart.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont ápr. 11. 23:22 Privát üzenet
Nálunk csak apukámék voltak a kórházban

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont ápr. 14. 15:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mióta megszületett a kistesóm, a szüleim teljesen mások velem, miért?
Van egy 20. hónapos kis lányom mióta megszületett azóta délelőttös műszakba jártam dolgozni. De most változott a munkaköröm és éjszakába is menni kell?
Hogy mondhat egy szülő olyat a gyermekének, hogy “Nem otthon vagy! ”, a házban, ahol együtt élnek, mióta a gyermek megszületett? Termeszetesen nem viccből.
9 hós múlt kisfiam, de amióta megszületett anyósom mindenbe beleszól, véleményt alkot, tanácsokat ad, hiába kértem ezerszer illedelmesen, hogy ne tegye. Mit tehetnék?
Miután megszületett a babátok volt konfliktusotok a családotokkal? Ha igen, meddig tartott, a baba jelenlétében hogy próbáltátok a feszültséget nem érzékeltetni, ugyanúgy ellátni stb?
Amikor 3 hónapos terhes voltam, táppénzre mentem, marc elejen megszületett a kislányom. Ezután milyen jutttások járnak? mi milyen sorrendben tudok felvenni/ igényelni?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Rokoni kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!